В концерті взяли участь:
· здобувачі класу народного артиста України, соліста Національної академічної хорової капели «Думка», професора кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури ІСМ НАКККіМ, професора кафедри академічного співу та хорового диригування Київської муніципальної академії музики імені Глієра – МИХАЙЛА ТИЩЕНКА;
Творча діяльність
Віктор Іванович розповів про Академію, акцентувавши на вокальній спрямованості кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, а також глибинне теоретичне підгрунтя, можливості звукорежисерської роботи, а від тепер і нової спеціалізії - музичного продакшену.
НА ТЕМУ: "ІСИХАЗМ І ДУХОВНА КУЛЬТУРА ПРАВОСЛАВ'Я УКРАЇНИ".
Науковий консультант - доктор філософських наук, професор, Личковах В. А.
Автор книги: Валентина Іванівна Грищенко - доцент, канд. пед. наук, доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ, гарант ОПП «Звукорежисура».
Натхненний та піднесений настрій панував на концерті! Не змогла завадити навіть сирена повітряної тривоги, яка розділила концерт на дві частини - виступи на великій сцені і в камерному затишному залі. Це було неймовірно! Професійності і завершеності кожному номеру додавав пречудовий колектив ансамблю «Рідні наспіви»!
На зустрічі з абітурієнтами було детально розкрито питання щодо специфіки професійної діяльності звукорежисера. Охарактеризовано особливості роботи здобувачів спеціальності 025 «Музичне мистецтво» напряму «Звукорежисура».
Знайомство з діяльністю напрямку 025 Музичне мистецтво - Звукорежисура в НАКККіМ, та майстер - клас: "Звукорежисура в культурно-мистецькому просторі України". Зустріч проводив звукорежисер, старший викладач кафедри - Володимир Комар. Захід відбувся як онлайнта так і в студії звукозапису.
Кафедра академічного і естрадного вокалу та звукорежисури привітала кафедру режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець своїми щирими і щедрими мистецькими подарунками – виступами професорів нашої кафедри, знаних народних артистів України сучасності – Віктора Павлика та Михайла Тищенка.
7 квітня 2023 року виповнилось 25 років з моменту створення та акредитації кафедри режисури Державною атестаційною комісією (ДЕК), що відбулася якраз на велике християнське свято Благовіщення 7 квітня 1998 року.
На початку зустрічі, спікер заходу - в.о. завідувача кафедри, доктор культурології, професор, заслужений діяч мистецтв України Садовенко С.М. - представила професорсько-викладацький склад кафедри майбутнім здобувачам, після чого було продемонстровоно чудову відео презентацію кафедри, підготовлену старшим викладачем кафедри - Комаром В.О.
29 березня 2023 року о 12.30 відбулося розширене засідання кафедри Дизайну середовища, разом зі здобувачами четвертого курсу групи БДЗ -14-9.
18 березня 2023 року відбувся майстер-клас від старшої викладачки Юлії Кратко. Всі бажаючі разом творили, вигадували і отримували приємні емоції, дізнались про значення фантазії в акторській та режисерській професіях.
Також було проведено ознайомлення з особливостями вступу в НАКККіМ в цьому році.
З приємністю повідомляємо про нові професійні досягнення випускника 2022 р. магістерського рівня навчання нашої кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ Данила Котка (клас професора, народного артиста України Мустафаєва Фемій Мансуровича).
23 лютого 2023 року відбулась завершальна онлайн конференція з виробничої практики на ІІ курсі - група БМВ-21-21 та IV курсі - група БМВ-21-9.
За сприяння київського Методичного центру відбулися виступи в Дмитрівській і Пісоцькій територіальних громадах та в Отчому домі села Новопетрівці.
За сприянням Центру культури "Святошино" відбувся виступ в Центрі реабілітації для осіб з інвалідністю в Святошинському районі.
На початку лютого у Берлінському готелі Aquino відбувся унікальний благодійний концерт на честь 16ої річниці Центральної спілки українців у Німеччині за участі українських зірок. Зібрані під час концерту та від продажу квитків гроші підуть на потреби дітей в Україні, що залишились без батьків.
У рамках профорієнтаційної діяльності кафедри, відбувся відео-майстер клас доцента кафедри, заслуженої діячки мистецтв України - ОВСЯННІКОВОї НАТАЛІЇ ЮРІЇВНИ, з темою: "Основи джазової вокальної імпровізації", здобувачкою 2 курсу БМВ 21-20 - Рязанцевою Євгенією.
01.02.2023 на базі навчальної студії звукозапису НАКККіМ в рамках виробничої ознайомчої практики для першого і другого курсів БММ-2321, БММ-2322 спеціальності звукорежисер були проведені зустрічі, настановчі заняття з техніки безпеки та основ звукозапису.
На заході були присутні здобувачі звукорежисери, їх друзі та гості НАКККіМ! У заході також взяв участь наш шановний колега, діяч шоу-бізнесу, продюсер, музикант та звукорежисер, здобувач магістратури НАКККіМ - Мілевський Олександр.
15-16 грудня 2022 р. відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Діяльність продюсера в культурно-мистецькому просторі ХХІ століття: партнерство, моделі, напрями, стратегії», зорганізована і проведена кафедрою академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Конкурс проходив у два тури: з 7 по 11 грудня було проведено І тур - дистанційний (у режимі онлайн) та 12.12.2022 року відбулося засідання журі за підсумками якого 9 учасників, які набрали найбільшу кількість балів було допущено до ІІ туру.
3 грудня 2022 року о 10.00 відбувся творчий показ 3- го курсу групи БСМ 12-20/1 з дисципліни «Майстерність актора» у дистанційному форматі (художній керівник курсу - старший викладач кафедри режисури та акторської майстерності Богдан О.В.).
2 грудня 2022 року о 16.10 відбувся залік з дисципліни «Акторський тренінґ» студентів 1-го курсу групи БСМ 12-22 (художній керівник курсу - завідувач кафедри, професор, народний артист України Віктор Сергійович Гирич).
2 грудня в приміщенні «Нового українського театру» (вул. Михайлівська, 24-ж) відбулася прем’єра показу моновистави «Макс».
1 грудня 2022 року о 16.10 відбувся творчий показ групи БСМ-12-20/2 з дисципліни «Драматургія малих форм естрадного мистецтва» у дистанційному форматі.
1 грудня 2022 року о 17.40 відбувся творчий показ групи БСМ-11-20 з дисципліни «Драматургія малих форм естрадного мистецтва» у дистанційному форматі.
29 листопада 2022 року о 16.10 відбувся творчий показ групи БСМ-12-20/1 з дисципліни «Драматургія малих форм естрадного мистецтва» у дистанційному форматі.
29 листопада 2022 року о 14.40 в дистанційному форматі відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-20/1 3-го курсу з предмету «Мистецтво ведучого театралізованих заходів» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).
29 листопада 2022 року о 13.10 в дистанційному форматі відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-20/2 3-го курсу з предмету «Мистецтво ведучого театралізованих заходів» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).
До Дня Збройних сил України та Волонтера з 4 по 8 грудня 2022 року відбулася серія концертів за активної участі доцента кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, заслуженої артистки України, солістки ансамблю Збройних сил України Христини Охітви. Яскраві концертні програми прозвучали у містах України, зокрема: Бучач, Монастирськ, Тернопіль, Тернобовля, Чортків. Концерти пройшли з великим успіхом, де панувала творчо-піднесена атмосфера та патріотичний дух.
З 2 по 4 грудня 2022 року відбувся дистанційний семінар-практикум для викладачів сольного співу шкіл естетичного виховання, керівників вокальних ансамблів та хорових колективів - "СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ РЕПЕРТУАР ДЛЯ СОЛІСТІВ ТА ВОКАЛЬНИХ КОЛЕКТИВІВ", організований міжнародним культурно-мистецьким освітнім проектом СОТ (Спілкування Освіта Творчість).
З нагоди 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди в рамках Платформи молодих дизайнерів Інституту дизайну і реклами відбувся онлайн-конкурс графічних робіт присвячений вшануванню пам’яті видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта і педагога.
Від громадської діячки Зальцбурга , Sylvia Opriessnig та українського волонтерського центру Відня церкви св.Варвари Миколая Туровського та Аліни Завацької була запрошена наша викладачка , Заслужена діячка мистецтв України, доцент кафедри Академічного і естрадного вокалу та звукорежесури, iнституту сучасгого мистецтва НАККкім Наталія Овсяннікова. Пісня"Чорнобривці", яку заспівала Наталія у супроводі Евгена Хмари , стала великим подарунком для усіх присутніх в залі. На концерті були присутні українська громада Зальцбургу, консул посольства України в Австрї та мер міста Зальцбург.
8 листопада 2022 року в державному музеї Книги і друкарства (вул. Лаврська, 9) відбулося справжнє Свято вокального мистецтва, в якому узяли участь здобувачі класу професора, народного артиста України Фемій Мансуровича Мустафаєва!