КОРПУС 17, КАБ. № 118
ГОДИНИ ПРИЙОМУ: СЕРЕДА 11:00-20:00
ЗАПИС ЗА ТЕЛ. +38 (097) 858-40-74

Фейсбук

В Академії організована “Електронна скринька довіри”, на яку кожен, кому не байдужа доля Академії, здобувач вищої освіти, абітурієнт, співробітник, гість – може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціонування, покращення діяльності нашого закладу.

Інформацію можна надсилати на електронну пошту: dovira.akademiya@gmail.com
або заповнивши гугл форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK6TfMxt7nWFphpHQeGwcUM3_XD80xI9VRD28e4SqhYDMumQ/viewform?usp=sf_link

У кожної людини бувають ситуації, коли вона відчуває дискомфорт, тривогу, незадоволеність, або зайшла у глухий кут.
Щоб розібратися з проблемою, знайти ефективне її рішення, відчути підтримку, людині не вистачає ресурсів та знань.
Вирішувати свої життєві труднощі зі спеціалістом набагато ефективніше.
Переваги роботи з психологом у тому, що, володіючи знаннями людської психології, спеціаліст бачить ситуацію набагато глибше та може визначити, що насправді відбувається у вашому житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід.


Консультації проводить:
Науменко Оксана Анатоліївна,
кандидат психологічних наук, викладач кафедри арт-менеджменту та івент технологій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Освіта – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Досвід роботи: КЗВО КОР «Академія мистецтв ім. П. Чубинського», соціальний педагог/практичний психолог та викладач ПЦК «Соціально-гуманітарних дисциплін»; Київський хореографічний коледж, викладач психології. Практична діяльність - авторка наукових статей, робочих програм, спікер вебінарів на освітніх платформах, тренер, лектор майстер – класів, ТБ та радіо експерт, член журі Міжнародних фестивалів на території Європейського Союзу, ведуча авторської програми «Колесо любові» на Емігрантському радіо.

 

План заходів щодо профілактики та протидії булінгу в освітньому середовищі

ЗДОБУВАЧІ НАККККІМ НА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЇ, ДЕ ГОСТЕЮ БУЛА ОФІЦЕР ЗАПАСУ, ВІДМІННИК ОСВІТИ УКРАЇНИ, ПРОФЕСІЙНА ХУДОЖНИЦЯ, АВТОР ІДЕЇ Й СЕРІЇ КАРТИН МИСТЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ "НЕВИДИМА ВАРТА" ТА РОМАНУ "ПЕРЕДДЕНЬ ЖИТТЯ" - ЛЕСЯ ШИДЕНКО.

ЗДОБУВАЧІ НАКККІМ 16.03.2023 СЛУХАЛИ  ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ, ДЕ ГОСТЕЮ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ З ТУРЦІЇ, БУЛА ВИПУСКНИЦЯ АКАДЕМІЇ, А НИНІ ВІДОМА ГРАФІЧНА ДИЗАЙНЕРКА ТА ПЕРЕМОЖНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ КРАСИ ДЛЯ ПЛЮС САЙЗ МОДЕЛЕЙ, ОКСАНА СТАСЮК.

23.03.2023 ЗДОБУВАЧІ НАКККІМ ПРОВЕЛИ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ ПОЕТКОЮ, МАЙСТРИНЕЮ З ВИШИВКИ ТА БІСЕРОПЛЕТІННЯ, ІЛЮСТРАТОРКОЮ ОЛЬГОЮ БЕРЕЗОЮ.

ЗДОБУВАЧІ НАКККІМ 30.03.2023 ПРОВЕЛИ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИЦЕЮ АКАДЕМІЇ КРАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРОЮ

1. Булінг