КОРПУС 18, КАБ. № 205
ГОДИНИ ПРИЙОМУ: ЧЕТВЕР 11:00-20:00
ЗАПИС ЗА ТЕЛ. +38 (095) 411-63-63

В Академії організована “Електронна скринька довіри”, на яку кожен, кому не байдужа доля Академії, здобувач вищої освіти,  абітурієнт, співробітник, гість – може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання, покращення діяльності нашого закладу. Інформацію можна надсилати на

електронну пошту: dovira.akademiya@gmail.com

або заповнивши гугл форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK6TfMxt7nWFphpHQeGwcUM3_XD80xI9VRD28e4SqhYDMumQ/viewform?usp=sf_link

У кожної людини бувають ситуації, коли вона відчуває дискомфорт, тривогу, незадоволеність, або зайшла у глухий кут.

Щоб розібратися з проблемою, знайти ефективне її рішення, відчути підтримку, людині не вистачає ресурсів та знань.

Вирішувати свої життєві труднощі зі спеціалістом набагато ефективніше.

Переваги роботи з психологом у тому, що, володіючи знаннями людської психології, спеціаліст бачить ситуацію набагато глибше та може визначити, що насправді відбувається у вашому житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід.


Консультації проводить:

Стаднік Оксана Феліксівна, професор кафедри гуманітарних дисциплін, доктор соціологічних наук, член наукової спеціалізованої ради.
Освіта – Київський університет ім. Т. Шевченка (1996 р.). Авторка двох монографій, 50 наукових статей. Наукова діяльність зосереджена навколо найбільш вразливої і незахищеної частини сучасного українського суспільства – психічнохворих. Досліджує психіатричні інституції та соціальні ролі психічнохворих через відтворення альтернативних стратегій ексклюзії та інклюзії. З 2016 року є постійним учасником науково-дослідного проєкту «Інклюзивна психіатрія: соціально-технологічний та соціально-інституційний аспекти».
В якості практичного психолога надає перевагу методам гештальт-терапії, психоаналізу, аналітичній психології, захоплюється і є транслятором психології щастя.

 

План заходів щодо профілактики та протидії булінгу в освітньому середовищі