09.06.2023

В Інституті дизайну та реклами 07,08 та 09 червня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього рівня "Бакалавр" денної форми навчання, спеціальності 022 "Дизайн" за освітньою програмою "Графічний дизайн". 

Детальніше
09.06.2023

Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, у межах наданих законодавством повноважень здійснюється моніторинг додержання прав і свобод людини і громадянина.

Детальніше
08.06.2023

Свої дослідження продемонстрували:

· Бекіров У. Р. «Кримськотатарський пісенний фольклор в академічній і джазовій композиторській практиці»;

· Аксютіна В. В. "Специфіка втілення комічних образів у балетній музиці Юрія Шевченка".

Детальніше
08.06.2023

ЯКУ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ЗДОБУВАЧІВ 4 КУРСУ КАФЕДРИ РЕЖИСУРИ ТА АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ІМЕНІ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ ЛАРИСИ ХОРОЛЕЦЬ ІСМ НАКККІМ, ГРУПА БСМ-12-9

Детальніше
07.06.2023

Відділом молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося нагородження у змаганнях кульової стрільби серед студентів вищої освіти Печерського району.

Детальніше
07.06.2023

ЯКУ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ЗДОБУВАЧІ 4 КУРСУ КАФЕДРИ РЕЖИСУРИ ТА АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ІМЕНІ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ ЛАРИСИ ХОРОЛЕЦЬ ІСМ НАКККІМ, ГРУПА БСМ-12-9.

Детальніше
06.06.2023

6 червня 2023 р. за участі директора Інституту дизайну та реклами Андресюка Б.П., заступника директора Ігольнікової Т.І., завідуючого кафедрою графічного дизайну Коваль Л.М., гаранта освітньої програми «Дизайн середовища» Мазніченко О.В., гаранта освітньої програми «Графічний дизайн» Слівінської А.Ф., відбулась онлайн-зустріч викладачів кафедр дизайну середовища, графічного дизайну, рисунка, живопису та скульптури зі студентами Інституту дизайну та реклами.

Детальніше
05.06.2023

Захід відбувся в Центрі культури «Святошин», актова зала якого була переповнена шанувальниками хореографічного мистецтва, випускниками, студентами, викладачами, які прийшли розділити спільне свято.

Детальніше
05.06.2023

Цей захід проводився завдяки Збройним Силам України, які прямо зараз захищають Незалежність нашої держави ціною власних життів. Аби висловити свою вдячність та підтримку – колектив НАКККіМ, працівники та здобувачі, долучилися до реалізації проєкту "Мій Сокіл" від Благодійного Фонду Антитіла/Antytila Charity Foundation & Antytila, який має на меті підсилення війська дронами-камікадзе.

Детальніше
02.06.2023

01 червня 2023 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі».

Детальніше
01.06.2023

30 травня 2023 року на кафедрі культурології та міжкультурних комунікацій НАКККіМ відбувся культурологічний вечір канадського кіно, який провів продюсер та режисер Грег Грегсон (м.Торонто).

Детальніше
31.05.2023

Нагородою відзначені працівники державного та приватного секторів: робітники та аграрії, енергетики та будівельники, вчителі та медики, рятівники та волонтери, спортсмени та митці, держслужбовці та підприємці, комунальники та транспортники, гуманітарії та технократи - усі свідомі громадяни України. НАКККіМ - Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв єдиний ЗВО серед лауреатів. Тримаємо стрій!

Детальніше
30.05.2023

На зустрічі були присутні учасники більше ніж з 8-ми міст України (близько 40 представників вищих навчальних закладів, профільних міністерств та громадських організацій).

Детальніше
29.05.2023

В рамках дня відкритих дверей кафедри графічного дизайну НАККіМ 25 травня 2023 року у 16.00 відбувся онлайн майстер-клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри графічного дизайну Бобренка Ростислава Всеволодовича "Птахи-веснянки".

Детальніше
29.05.2023

Ідея виставки полягає в поєднанні нашого складного сьогодення, коли увесь народ України бореться за свою свободу і незалежність, завдяки своїм героям захисникам/захисницям, здобуваючи крок за кроком ВОЛЮ ціною життів найкращих синів і дочок Батьківщини!

Детальніше
26.05.2023

Відзнака була вручена в дев’яти номінаціях: у галузі літератури, кіномистецтва, музичної композиції, журналістики, театрального, образотворчого, народного декоративного, хореографічного та циркового мистецтв.

Детальніше
26.05.2023

який було організовано за підтримки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, Інститут сучасного мистецтва НАКККіМ.

Детальніше
26.05.2023

Любов до мистецтва, велика працездатність дали свої результати. На виставці презентована експозиція, підсумок багаторічної праці, живопис, світлові картини та модульні LED-світильники, створені протягом 2011-2021 років.

Детальніше
23.05.2023

Конкурс заснований у 1991 році Міністерством культури і туризму України на базі Українського центру культурних досліджень.

Детальніше
23.05.2023

 Організатор заходу - Комунальний заклад «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», який очолює випускниця НАКККІМ Олена Завальська.

Детальніше
21.05.2023

Open_Day_НАКККіМ - захід, у межах якого вступники мали змогу познайомитися з НАКККіМ і отримати всю необхідну інформацію та зробити перший крок до омріяної професії!

Детальніше
19.05.2023

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Науки! Це свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і тяглість наукових традицій.

Детальніше
18.05.2023

18 травня 2023 року в НАКККіМ відбулося святкування Всесвітнінього дня вишиванки, тематичний захід на тему "Цінність вишитої сорочки як невід`ємної складової культурної спадщини України, що єднає українців крізь простір і час!"

Детальніше
18.05.2023

На кафедрі хореографії ІСМ НАКККіМ відбувся майстер-клас зіркового хореографа сучасності Романа ГОРБАЧА - "Танець контемпорарі: техніка руху, комбінаційні побудови, теоретичні побудови!"

Детальніше
18.05.2023

Професором Д.В. Вєдєнєєвим у співробітництві із Міжвідомчим науково-дослідним центром при РНБО України підготовлено й видано цикл монографій щодо сутності гібридної конфліктності та протидії гібридним загрозам в інформаційно-психологічній сфері:

Детальніше
18.05.2023

Благодійний концерт відбувся до Дня Матері та Дня Сім’ї у Солом'янського районі м. Києва.

В ошатній залі на Відрадному відчувалась особлива атмосфера захоплення чудовим співом  відомого баритону і його талановитих учнів. Аура добра, краси і впевненості в майбуття. Концерт натхненно вела  народна артистка України - Лариса Кадирова.

Детальніше
17.05.2023

17 травня 2023 року в Інституту сучасного мистецтва НАКККіМ відбулася чудова зустріч з Недою Нежданою (Надією Мірошниченко), українською драматургинею, культурологинею, арт-кураторкою, перекладачкою, кандидатом філологічних наук, керівницею відділу драматургічних проєктів НЦТМ імені Леся Курбаса, спів-засновницею театру МІСТ, доцентом кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець ІСМ НАКККіМ, яка провела Мультимедійну лекцію-презентацію на тему: "Новітня українська драма у світі: антології, вистави і проєкти"!

Дякуємо всім учасникам за неймовірний захід!

Детальніше
17.05.2023

Автор книги: Валентина Іванівна Грищенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва, гарант ОПП «Звукорежисура».

Вітаємо автора, колег і здобувачів НАКККіМ з важливою подією!

Детальніше
16.05.2023

Глибока, науково обґрунтована модель циклів життя людини захоплюють і дають багато матеріалу для творчого аналізу, хто ми і дають математично обгрунтовану парадигму розвитку людини. В окремому розділі, Юрій Миколайович аналітично спрогнозував, що відбувається після завершення земного циклу людини! Рекомендуємо познайомитися з книгою в бібліотеці НАКККІМ!

Детальніше
16.05.2023

Автор робіт – студентка 3-го курсу спеціальності "Дизайн" - Єлизавета Бородінова, куратор та організатор проекту – членкиня НСХУ, старший викладач кафедри рисунка, живопису та скульптури Юлія Новак.

Детальніше
15.05.2023

Звіт пройшов у чудовому настрої і насиченому темпо-ритмі, адже всім хотілося поділитися набутим досвідом і наданими можливостями. Керівник практики магістрантів двох груп - режисерів і акторів професор Світлана Садовенко, в.о. завдувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури відзначила: «Було неймовірно приємно чути позитивні відгуки наших здобувачів з приводу організації і проведення практики у нашій Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв і побажання щодо збільшення годин на проходження виробничої практики у майбутньому».

Детальніше
15.05.2023

Захід «Традиційні та інноваційні форми проведення масових заходів: проблематичні питання, які виникають під час підготовки заходів та алгоритм і засоби їх успішного проведення» був проведений для керівників відділів (секторів культури) закладів культури Київщини.

Детальніше