Термін реєстрації:

з 9.00 08 травня 2023 р. до 18.00 31 травня 2023 р.

 

Для успішної реєстрації: сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

· заповнена заява-анкета

· скан-копія або фото документу, що посвідчує особу (паспорт України; книжечкою – всі заповнені сторінки, ID-картка – з обох сторін);

· скан-копія або фото облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

· скан-копія або фото довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

· скан-копія або фото документу про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

· фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

· скан-копія або фото медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

 

Вступні випробування (ЄВІ) проходитимуть у дві сесії:

основна: 23 червня –21 липня;

додаткова: 3–16 серпня.

Відповідно реєстрація осіб, які бажають узяти участь у ЄВІ, триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

У додатковий період (12–14 липня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники ж додаткової сесії – до 31 липня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, додаткової сесії – до 18 серпня 2023 року.

Перелік населених пунктів де будуть відкриті центри проведення ЄВІ у 2023 році

Інформація по ЄВІ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти доєднати посилання
https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2023/