17.11.2022

Вітаємо з Міжнародним Днем студентства! Дякуємо студентству НАКККіМ, що залишаєтеся мужніми, незламними, цілеспрямованими, прагнете навчання і праці задля України і світу!

Детальніше
14.10.2022

14 жовтня Україна відзначає День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! В цих святах символічно і нерозривно переплелися покоління і традиції Української держави. 

Детальніше
02.10.2022

Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з професійним святом - з Днем працівників освіти!
Сьогодні усе суспільство особливо відчуває велику місію, яку несуть своєю працею українські викладачі, тримаючи освітянський фронт заради майбутнього України!

Детальніше
01.09.2022

1 вересня по всій країні проходить традиційне свято День знань, однак в 2022 році вперше в історії незалежної України воно відбувається в умовах повномасштабної війни. Багато школярів і здобувачів вищої освіти, педагогів змушені були покинути свої домівки й шукати безпечне місце в інших регіонах України, і навіть світу. Але сьогодні молоді люди повертаються в Україну аби продовжити навчання в рідних навчальних закладах. 

Детальніше
30.08.2022

1 вересня об 11.00 запрошуємо на День Знань в НАКККІМ! 

Детальніше
24.08.2022

Сотні років українці боролися за свободу і незалежність нашої держави.
Ми об`єднувалися,
пізнавали,
працювали,
творили,
ставали сильнішими та вчилися відстоювати своє майбутнє.

Детальніше
28.07.2022

Шановні викладачі та студенти НАКККІМ!

28 липня - День Української Державності.

Детальніше
22.06.2022

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв вітає з ювілеєм Голову Асоціації випускників НАКККіМ, першого заступника міністра культури та інформаційної політики України, випускника Академії  КАРАНДЄЄВА Ростислава Володимировича.

Детальніше
17.06.2022

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає з Днем народження Народного артиста України, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, професора Івана Васильовича Бобула!

Детальніше
07.06.2022

7 червня свій ювілей відзначає Копієвська Ольга Рафаїлівна - в.о.ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктор культурології, професор, заслужений працівник освіти України, голова науково-методичної комісії з розробки стандартів вищої освіти, галузь знань 02 «Культура і мистецтво», сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, член науково- методичної підкомісії з розробки стандартів вищої освіти, спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Детальніше
20.05.2022

Шановні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Академії!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Науки!

Детальніше
08.05.2022

Шановні колеги! Дорога студентська родино!
Сьогодні Україна, як і в роки Другої світової війни, є епіцентром протистояння агресорові.

Детальніше
22.04.2022

Дорогі друзі,
шановні колеги!
Щиро вітаю Вас з Великоднем!

Детальніше
17.04.2022

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає з Днем народження проректора  з адміністративно-господарської діяльності, головного бухгалтера  Місюру Наталію Євгенівну!

Детальніше
08.03.2022

Дорогі наші жінки-колеги, жінки-матері, жінки-захисниці, студентки!

В цей весняний день, який мав бути для вас святковим, але через жорстоку і неправедну війну, що позбавила нас не тільки свят, а й розлучила з близькими людьми, сповнила наші серця тривогою і болем, хочу побажати всім вам миру, збереження здоров’я і життя вашого та ваших близьких і Великої Перемоги для нашої рідної України!

Детальніше
04.03.2022

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає з Днем народження директора Інституту сучасного мистецтва кандидата мистецтвознавства , доцента Кулиняка Михайла Андрійовича!

Детальніше
19.02.2022

 Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає з Днем народження директора Інституту дизайну та реклами доктора політичних наук, професора Андресюка Бориса Павловича!

Детальніше
09.11.2021

Щорічно 10 листопада весь світ відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Розвиток науки – важлива складова зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, майбутнє нашої країни.

Детальніше
14.10.2021

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти і друзі Академії!
Покрова Пресвятої Богородиці для всіх православних є одним з найбільш важливих релігійних свят, адже у цей день своїм Покровом Богородиця оберігає нас від лиха і негараздів. Українцям здавна притамана глибока любов, шана і благоговіння до Неї.

Детальніше
02.10.2021

Шановні освітяни! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв - провідний мистецький заклад вищої освіти в Україні, де працює плеяда висококваліфікованих працівників культури і освіти України!

Детальніше
09.09.2021

10 вересня о 12:00 до Дня фізичної культури і спорту на академічній площі НАКККіМ відбудуться спортивні змагання з багатоборства.
Запрошуються усі бажаючі взяти участь і підтримати наших учасників!

Детальніше
24.08.2021

 Шановні здобувачі вищої освіти, колектив і друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв! Прийміть найсердечніше вітання з нагоди великого національного свята – 30-ї річниці Незалежності України!

Детальніше
08.06.2021

Друг - це найкраще, що в тебе може бути,
і найкраще, чим можеш бути ти.
(Дуглас Пейджест)

Детальніше
24.05.2021

Щиро вітаємо всіх з Днем слов’янської писемності й культури!

Детальніше
21.05.2021

20 травня в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за участю студентів та викладачів відбувся святковий концерт, присвячений Дню вишиванки.

Детальніше
28.04.2021

Дорогі друзі! Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом Великоднем!

Детальніше
13.03.2021

До дня народження видатного українського митця Т.Г.Шевченко в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва на кафедрі академічного і естрадного вокалу та звукорежисури відбулася відкрита концерт-лекція на тему: "Українське музичне мистецтво Т.Г.Шевченко "Солоспіви"".

Детальніше
08.03.2021

Любі працівниці та студентки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!
Весна, радість, щастя, кохання - усе це пов’язане з Жінкою – Берегинею роду. Від імені всього чоловічого колективу Академії та від себе особисто щиро вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Детальніше
05.03.2021

Проведено відкриту‌ ‌лекцію‌ ‌професора‌ ‌кафедри‌ ‌режисури‌ ‌та‌ ‌акторської‌ ‌майстерності‌ Хоролець‌ ‌Лариси‌ ‌Іванівни, що ‌присвячена‌ ‌150-річчю‌ ‌геніальної‌ ‌поетеси‌ на тему:‌ "Побудова‌ ‌словесної‌ ‌дії‌ ‌у‌ ‌драмах‌ ‌Лесі‌ ‌Українки"‌.

Детальніше
22.01.2021

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме у цей день, українські землі почали об’єднуватися в одну велику самостійну державу. Це свято – нагадування для всіх українців, що сила нашої держави – в єдності земель, а сила народу – в єдності людей.

Детальніше