Положення про відділ комп'ютерного сервісу і технічних засобів навчання НАКККіМ

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ НАВЧАННЯ

Подати заявку на технічні засоби (проєктор та ін.) (натиснути для переходу)*
* Заявку можна подати виключно використовуючи обліковий запис в доменній зоні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

УВАГА! Кількість техніки для презентацій обмежена. Подавайте заявки завчасно - не менш ніж як за добу до запланованого заходу!
По заявках, поданих безпосередньо в день проведення заходу, забезпечення технікою для презентації не гарантується!**
** Відповідно "Положення про правила та терміни подачі заявок на технічні засоби навчання" (натиснути для перегляду)

 • Ініціатором заявки може виступати тільки штатний співробітник Академії;
 • Для заходів, що відбуватимуться у Залі вченої ради (корп. 15 ауд. 201) проєктор та екран не вказувати (встановлені стаціонарно);
 • Ініціатор несе відповідальність за правдивість внесених до заявки даних та за організацію повернення технічних засобів до ІТ відділу;
 • Перед поданням заявки ознайомтесь, будь ласка, із таблицею поданих заявок (натиснути для переходу). В разі, якщо дата та час вже зайняті іншим ініціатором, вкажіть це в полі "Коментар" та завчасно повідомте відділ ІТ за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою "Заявка на техніку";
 • В разі скасування заходу, на який була попередньо замовлена техніка - обов'язково повідомте відділ ІТ. Ініціатор, який не повідомлятиме про скасування замовлення, у випадку пошкодження або втрати технічних засобів, буде нести за це відповідальність...


ІНСТРУКЦІЇ СЕРВІСІВ GOOGLE

ТЕХНІЧНІ ПОРАДИ

 • В разі відсутності корпоративного облікового запису (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) підрозділу (інституту, кафедри) - для їх створення, необхідно звернутись на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Інформація приймається ВИКЛЮЧНО централізованим списком від дирекцій інститутів (не деканатів, не кафедр...)
 • Виникли проблеми технічного характеру (комп'ютер, принтер та інші), звертатись по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. обов'язково з корпоративної поштової скриньки!
 • Раптом перестав друкувати принтер, перевірте з'єднання мережевим дротом, та видаліть чергу на друк (піктограма принтера в низу біля годинника).
 • Перестала працювати клавіатура або оптична миша? Спочатку, самостійно, перемикнути їх в інший USB-роз’єм (знаходиться на зворотній стороні системного блоку стаціонарного ПК, або на бокових сторонах ноутбука). Якщо це не допомогло, то звертайтесь до ІТ-відділу.
 • Перевірка мікрофону на ПК (натиснути для переходу)
 • Використання смартфона на Android як web-камери для ПК (натиснути для переходу)
 • Для внесення змін в налаштування адресату поштової скриньки перейдіть за посиланням або робимо як на скриншотах

САЙТ НАКККіМ

Подавати технічне завдання по сайту тільки по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.***
*** Заявку можна подати виключно використовуючи обліковий запис в доменній зоні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • Інформацію, по сторінках інституту, або кафедри відправляти з відповідної тільки з корпоративної поштової скриньки.
 • Інформація, яка не стосується сторінок інституту, кафедри, відділу або центру - затверджується Мас-медіа центром: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 • Інформацію для розміщення подавати відповідно порад (натиснути для переходу).

КОНТАКТИ

Кабінет №112, корп. 7, tel: +38(044)2807854, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.