6 червня 2023 р. за участі директора Інституту дизайну та реклами Андресюка Б.П., заступника директора Ігольнікової Т.І., завідуючого кафедрою графічного дизайну Коваль Л.М., гаранта освітньої програми «Дизайн середовища» Мазніченко О.В., гаранта освітньої програми «Графічний дизайн» Слівінської А.Ф., відбулась онлайн-зустріч викладачів кафедр дизайну середовища, графічного дизайну, рисунка, живопису та скульптури зі студентами Інституту дизайну та реклами.
В дружній атмосфері студенти отримали відповіді на нагальні питання щодо майбутнього навчального року – які дисципліни за вільним вибором будуть викладатися, наскільки забезпечена базами практик виробнича практика, які графічні програми будуть викладатися на 2 курсі, чи збережеться он-лайн навчання для студентів, які перебувають за кордоном, як долучитися до програми ERASMUS+ , який механізм переводу з контрактної форми навчання на бюджетну та інші. Чекаємо на нові зустрічі викладацького колективу зі студентством ІДІР у новому навчальному році!





