13 вересня проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Сиваш І.О., директор Центру виховної та культурно-дозвіллєвоі роботи Таку Є.К.,головний фахівець з питань цивільного захисту Добровольський І.Г. та Голова студентського самоврядування Заболотна К.Г. зустрілися зі студентами, які мешкають у гуртожитку.

Під час зустрічі Сиваш І. поінформувала студентів щодо правил проживання в гуртожитку, Добровольський І. провів інструктаж щодо поводження під час повітряної тривоги, Таку Є. та Заболотна К. поінформували студентів щодо функцій, завдань та змісту роботи з виховної роботи в гуртожитку та академії загалом. Комендант гуртожитку Чернишенко А.І. показав укриття в яких під час тривоги перебувають студенти.
По завершенню зборів було обрано нову старосту гуртожитку, а також здійснено перевірку санітарного стану кімнат разом зі старостами поверхів.