02 вересня 2024 року відбулося позачергове засідання вченої ради Академії присвячене питанням зарахування до докторантури здобувачів наукового ступеня у 2024 році за рахунок державних коштів та про зміну гарантів освітніх та освітньо-наукових програм підготовки здобувачів вищої освіти Академії.




