18 грудня 2023 року в Інституті дизайну і реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулося підведення підсумків захоплюючого Всеукраїнського конкурсу малюнків «Залізниця очима дітей». Це захід став справжньою подією для дітей з інвалідністю, які взяли участь у конкурсі, а також для усіх тих, хто вірить у силу творчості та її позитивний вплив на життя.
Конкурс, який тривав з 2 листопада по 4 грудня, зібрав талановитих учасників серед учнів 1-11 класів з інвалідністю.
На заході були присутні директори Інститутів НАКККІМ: Михайло КУЛИНЯК, Степан ДИЧКОВСЬКИЙ, Борис АНДРЕСЮК, методист кафедри рисунку, живопису та скульптури Галина ЛІФІНЦЕВА, а також члени журі:
• Борис АНДРЕСЮК, директор Інституту дизайну і реклами НАКККіМ, доктор політичних наук, професор;
• Ірина ЛИСЕНКО-ТКАЧУК – заслужений діяч мистецтв України, член правління Фонду української культури, член Національної спілки художників України;
• Ольга КАРПЕНКО – завідувач Кафедри рисунку, живопису та скульптури Інституту дизайну та реклами НАКККіМ;
• Ангеліна СТЕПАНЮК – старший майстер виробничого навчання Київської дитячої залізниці;
• Ярослава КОЛОБОВА – директорка Київського міського центру соціальних служб;
• Нікіта БАБЕНКОВ – організатор конкурсу, юний залізничник Київської дитячої залізниці, лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва в 2023 році (номінація «внесок у розвиток молодіжного руху»), фіналіст Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу про успішних українців «Успіх Усупереч» (2023).
Голова журі - Андрій БУКІН — директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».
Всім переможцям конкурсу віддаємо належні вітання! Їхні творчі досягнення стали яскравим свідченням того, що мистецтво – це не тільки спосіб вираження себе, але й інструмент виявлення таланту та взаєморозуміння.
Бажаємо молодим художникам подальших успіхів у творчості та віримо, що їхні роботи стануть важливою частиною українського мистецтва!




