Здобувачам вищої освіти Інституту дизайну та реклами був проведений воркшоп з графічних технік доцентом кафедри рисунку, живопису та скульптури Олександром Ковачем.
Графіка є одним із найстаріших видів образотворчого мистецтва. Спочатку термін «графіка» використовувався тільки щодо письма та каліграфії. Нове значення дане поняття одержало у кінці 19 – на початку 20 ст. у зв’язку з бурхливим розвитком промислової поліграфії, яка дала можливість створювати малюнки у великій кількості за допомогою друкарських машин. Згодом, у процесі історичного розвитку, в графіку почав проникати колір, і ми вже до неї відносимо рисунок, виконаний кольоровою крейдою, пастеллю, кольорову графіку, кольорову гравюру. Засоби виразності графіки-пляма, силует, контур.
Здобувачі мали змогу дізнатися багато нового, цікавого і корисного про графіку, види графіки та графічну техніку.




