Сьогодні відбулася важлива зустріч представників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв із Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні паном Аріф Мухаммед Басалама.
До складу делегації НАКККІМ увійшли:
- Ректор Академії — Валерій Марченко;
- Проректор з міжнародної та науково-педагогічної роботи — Олексій Ховпун;
- Начальник центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проєктів – Марина Наконечна.
Під час зустрічі було обговорено:
- Перспективи співпраці у сфері культури та освіти
- Реалізацію спільних наукових і мистецьких проєктів
- Обмін студентами та викладачами в рамках міжнародних програм
Цей діалог став ще одним кроком на шляху до розвитку міжкультурних зв’язків і зміцнення партнерства між Україною та Індонезією.
Разом створюємо нові можливості для творчої взаємодії та академічного зростання!




