У Національній академії керівних кадрі культури і мистецтв 10 жовтня відбулося урочисте свято студентського квитка.
Наші талановиті яскраві та енергійні першокурсники презентували свої спеціальності! Креативні, шалені, фантастичні та такі круті - це все про наших молодих і перспективних здобувачів.
Ми щиро раді вітати кожного у дружній родині НАКККіМ!
Дякуємо за організацію та проведення чудового заходу директору Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи НАКККіМ - Олександру Тадлі, режисеру концертної програми - Валерію Матушенку.
Окрема вдячність талановитим ведучим Вероніці Князь та Олександру Карпенку та дизайнерам Вікторії Гайтанжи і Анастасії Матьорій за вашу наполегливу працю.
Фото: https://drive.google.com/drive/folders/1ztD6NKYqUWK3IvRXSWtjoUhAoj2dsFWD?usp=sharing




