16 червня 2022 року о 12.00 в дистанційному форматі відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-20/1 2-го курсу з предмету «Масові ігри і свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Не зважаючи на умови військового стану і те, що наші студенти знаходяться не тільки в різних куточках України, але і в європейських країнах, а також в Азії та США, але кістяк групи зберігся і вони активно вчилися з 1 квітня та ретельно готувалися до творчого показу, що проходив у форматі залікового заняття. Студенти були розбиті на 2 команди по 4-5 учасників і кожна мала свого капітана, а завданням було проведення масових ігор, конкурсів і вікторин до свята гумору (1 квітня) та Зелених свят (червень).
Першою виступила команда у складі : Ворон Владислава (капітан), Бахмат Дарина, Бондаренко Олександра, Ковальчук Анна і Шматченко Поліна. Вони успішно провели гру до свята гумору та вручили переможцям призи.
Другою виступала команда у складі : Гришина Анна (капітан), Журба Аліна, Нікольська Настя (з США) та допомагала Бахмат Дарина. Темою гри стали зелені свята, які не мають у календарному році чітко визначеної дати, але відбуваються щорічно з кінця травня до середини червня та символізують християнське свято Трійця. Усі переможці та учасники ігор і вікторин на зелені свята отримали призи.
Кожен студент придумав собі яскравий образ згідно тематики гри, а орнаментом і декораціями прикрасив свій персонаж. Обидві команди придбали спеціальні призи, якими нагороджували студентів, що брали участь у іграх та конкурсах.
Присутні на показі студенти з радістю допомагали проводити ігри, щоб показати свої здібності.
На показі була присутня художній керівник цього курсу Богдан Оксана Віталіївна. Показ пройшов весело і цікаво. Усі присутні отримали велику насолоду від побаченого.