26 грудня студентка кафедри психології та гуманітарних дисциплін Ольга Любарець провела тренінг для дітей «Наше тіло потребує розрядки». Захід відбувся у Київській ЗОШ №218.
Учасники тренінгу схематично малювали, де у їх тілі відчувається страх і тривожність, практикували заземлення та розслаблення м’язів по Джекобсону, обіймали м’яку іграшку для отримання відчуття безпеки та спокою.
Також 28 грудня о 18:00 у ЗОШ №218 (м. Київ) Ольга Любарець провела ще один відкритий безкоштовний тренінг для дітей «Вивільняємо негативні емоції».
https://youtube.com/shorts/0id-0qvR4nM?feature=share





