29 квітня 2024 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв, в особі виконуючого обовʼязки ректора Валерія Марченка та Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім Д.С.Ботнянського», в особі виконуючої обовʼязки директора Надії Гринь.
Активно продовжуємо працювати над підвищенням якості підготовки фахівців і розробкою професійних кваліфікацій у сфері культури і мистецтв!
Потенціал розвитку галузі культури і мистецтв спонукає до плідної спільної роботи!




