У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв 24 вересня відбулися вибори на посаду Голови студентського самоврядування.
За результатами голосування студентів Академії, переможницею стала - Вікторія Гайтанжи.
Щиросердно вітаємо з перемогою та бажаємо натхнення, творчих успіхів та звершень!




