У Центрі культури і мистецтв Бориспільської міської ради, 28 лютого 2024 року, за сприяння Управління культури Бориспільської міської ради, відбулося навчання з елементами практики з ментального здоровʼя «Реабілітація культурою. Подолання стресу засобами арт-терапії».
Навчання провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Креативних культурних індустрій» Гавеля Оксана Миколаївна.
Лекторка провела заняття з арт-терапії із залученням різних методик, серед яких колажування, музикотерапія та казкотерапія.
На заході були присутні працівники закладів культури, які мали можливість навчитися знімати стрес засобами арт-терапії, надавати допомогу іншим, а також розвинули свої творчі здібності.
Працівникам закладів культури була надана інформація про спеціальності Національної академії керівних кадрів культури і мистецв, які учасники художніх колективів, секцій і гуртків можуть обрати після закінчення ними загальноосвітньої школи. Гавеля О.М. представила в презентації роботу кафедри «Креативних культурних індустрій» і запросила бажаючих поступати до НАКККіМ.




