25 жовтня здобувачі та викладачі НАКККіМ мали можливість доєднатися до акції, яка об’єднала українців – Радіодиктанту національної єдності – 2024.
Радіодиктант, як традиційна щорічна загальнонаціональна акція, вперше було проведено у 2000 році. Цього року диктант об’єднав українців у 25-й раз.
Авторкою цьогорічного диктанту «Магія голосу» стала письменниця Оксана Забужко, а український поет і військовий Дмитро Вишебаба прочитав текст у прямому ефірі.
Усі присутні відзначили складність цьогорічного тексту і з нетерпінням чекають його оприлюднення для перевірки.
Організатори: Юлія Кратко, Тетяна Філіна, Мистецький простір «Контур», кафедра артменеджменту та івент-технологій




