10 жовтня 2024 року в театрі на Михайлівський (НУТ) відбувся показ казки "Івасик-Телесик" за п'єсою І.Кропивницького студентів другого курсу НАКККіМ груп БСМ 11-23; 12-23/1; 12-23/2.
Художній керівник курсів - доцент кафедри режисури та акторської майстерності Кіно В.А., викладач акторської майстерності - старший викладач кафедри, акторка театру і кіно Богдан О.В.
Вистава-казка вразила глядачів своєю автентичностю, режисерськими знахідками, музично-хореографічними композиціями та акторським виконанням. Студенти продемонстрували вміння існування в жанрі казки.
В залі лунали сміх та оплески задоволених глядачів!
На показі були присутні завідувач кафедри народний артист України Гирич В.С., заслужена артистка України Шлемко О.Д., старші викладачі кафедри акторки театру і кіно Богдан О.В., Рудніцька О.О., Шаркевич Н.Г.




