Сьогодні в Кіншасі відбулася урочиста подія — підписання Меморандуму про партнерство між
Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв України та
Національним інститутом мистецтв (INA, ДР Конго).Ця угода відкриває нову сторінку міжнародної співпраці у сфері культури й освіти!
Співпраця між нашими інституціями передбачає: • академічну мобільність студентів і викладачів;
• спільні мистецькі та наукові проєкти;
• розвиток культурної дипломатії та міжкультурного діалогу.
Ми вдячні партнерам з ДР Конго за відкритість і довіру, а також Посольству України в Кіншасі за підтримку цієї важливої ініціативи.
Переконані, що цей день стане початком довготривалого і плідного співробітництва, яке сприятиме розвитку культури, освіти та зміцненню дружби між нашими народами.



