Сьогодні делегація Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відвідала Посольство Республіки Словенія та провела продуктивну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом пані Матеєю Превольшек.
НАКККІМ представляли:
- Ректор Академії — Валерій Марченко;
- Проректор з міжнародної та науково-педагогічної роботи — Олексій Ховпун;
- Начальник центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проєктів – Марина Наконечна.
Під час зустрічі були обговорені основні напрямки діяльності, такі як:
- Співпраця в галузі освіти та культури;
- Спільні наукові й творчі ініціативи;
- Програми академічної мобільності для студентів і викладачів.
Зустріч стала важливим кроком у зміцненні культурних зв’язків та розширенні міжнародного партнерства між Україною та Словенією.
Зустріч відбулася за сприяння Почесного професора НАКККіМ Андрія Горчакова.
Рухаємося вперед до нових можливостей і перспектив для академічного розвитку та творчої взаємодії!




