Здобувачі 1 року навчання кафедри арт-менеджменту та івент-технологій розпочали навчальну практику у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».
Під керівництвом доцента кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, кандидата культурології Валентини Павлівни Дячук спільно з випускником Академії, продюсером Романом Костіним здобувачі ознайомилися з основними приміщеннями, які слугують залами прийомів та грандіозних заходів. Загалом, як зазначив Роман: «Менеджмент колишнього "Пансіону шляхетних панянок", поки шукає шляхи реставрації та компромісної діяльності», проте є чимало цікавих ідей та напрацювань, тож спільними силами можна досягти чудових результатів!
Бажаємо нашим здобувачам цікавої і плідної практичної роботи!




