Мистецький простір «Контур» Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, 16 лютого 2024 року, перетворився на арену непередбачуваних емоцій і неймовірних вражень. Простір ожив завдяки виставі «Квартира» від естрадного театру «Шарж», яка перенесла глядачів у світ, де кожна деталь стає знаком та емоцією.
Тексти та пісні Давида ТИЩЕНКА – випускника кафедри режисури та акторської майстерності імені народної артистки України Лариси Хоролець, пролунавши відтінками життя, розкрили перед глядачами найтонші переплетення наших почуттів. Виконавці - Вероніка СМОЛОВИК, Катерина РЕДЧИЦЬ, Вероніка КНЯЗЬ, Юлія ЦИПЛЯК - вдало передали глибину почуттів, даруючи глядачам незабутні миті спільного емоційного проживання.
Все це стало можливим під керівництвом талановитої режисерки Юлії КРАТКО, яка зуміла втілити в життя кожен образ, кожну репліку, роблячи виставу яскравою та неповторною.
А ще на виставі була присутня психологиня та арт-терапевтка Олена МЕЛЬНИЧЕНКО, яка після представлення провела невелику терапевтичну сесію для глядачів, допомагаючи їм розкрити та розібрати свої емоції.
Афішу для цього заходу створила талановита студентка Кафедри графічного дизайну ІДтР НАКККіМ Марія ЯКИМЕНКО, яка продемонструвала свою майстерність та творчість у рамках виробничої практики.
Вітаємо всю творчу команду за вдалу презентацію «Квартири»! Ця вистава стала справжнім подією, яка не лише розкрила перед нами нові глибини мистецтва, а й зіграла важливу роль у нашому особистісному зростанні та розумінні себе та світу навколо нас.
Дякуємо всім, хто брав участь у створенні цього незабутнього заходу, і не можемо дочекатися нових мистецьких вражень від неперевершених #ТеатрШарж & #Молодь_НАКККіМ!
Далі більше…




