У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, 7 травня 2024 року, відбувся феєричний концерт, запрошеного у рамках співпраці, Духового оркестру Бахмутського фахового коледжу імені Івана Карабиця.
Чудова концертна програма, що була представлена глядачам заворожила всіх присутніх неймовірним звучанням та професійним виконанням!
З вітальним словом до оркестру звернувся виконувач обовʼязків ректора НАКККіМ Валерій Марченко, який зазначив: «Дякуємо за такий важливий і великий внесок у збереження та розвиток українського мистецтва!».
Щиро дякуємо артистам за шалені емоції!
Більше фото: https://drive.google.com/.../110vvYp6Es0xEHI...




