01 грудня 2023 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв пройшов флешмоб у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Студенти та викладачі об'єдналися для наголошення важливості боротьби з домашнім насильством.
Ірина ТРУСОВА, виконуюча обов’язки проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, роз'яснювала учасникам їх права та обов'язки, а також ділилася ефективними методами запобігання насильству в родині.
Флешмоб в НАКККІМ – це крок до формування об'єднаного фронту проти насильства та сприяння створенню безпечного середовища для всіх.




