9 листопада в Університеті економіки та бізнесу - WU - у День української писемності та мови пройшов захід «Українською мовою смачніше».

Під час цієї події відбулася презентація Центру українських дослідників у Відні, засновницями якого є українські професорки Тетяна Симоненко та Наталія Андрусяк.
Також під час заходу відбувся майстер-клас актора, відомого популяризатора української мови Андрія Шимановського.
Усі учасники (студенти, викладачі, гості) мали змогу поринути в розкішну атмосферу української мови, літератури, музики.
Доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ, заслужений діяч мистецтв України, Овсяннікова Н.Ю. взяла участь у заході - яскраво представила Академію, отримала сертифікат та подяку за високий професіоналізм, неоцінанну допомогу та вагомий внесок у розвиток українського мистецтва на австрійський землі у м.Відень! Щиро вітаємо!!!