Десять років тому, в серці Києва, герої Небесної сотні вийшли на Майдан з дерев'яними щитами, не знаючи, що приховує майбутнє. Вони стали символом непохитної віри у свободу та гідність, виражаючи протест проти тиранії.
У 2024 році, на фоні геополітичних турбулентностей, вся Україна виступає як великий щит для Європи, захищаючи її від агресії та диктату. Ми стоїмо, об'єднані, як один, відстоюючи цінності свободи та гідності, які нам дорогі.
Пам'ятаючи подвиг героїв Небесної сотні, ми продовжуємо йти вперед, крок за кроком, крізь випробування та перешкоди, заради майбутнього, де кожен з нас може жити вільно та гідно. Свободи та Гідності назавжди!
Слава Україні! Героям Слава!





