Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Науки! Це свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і тяглість наукових традицій.
Вже понад рік в умовах воєнного стану наука стоїть на передовій захисту Української держави, її незалежності, створюючи нові технологічні та інноваційні розробки. Наукова спільнота України згуртувалася та об’єднала свої зусилля у боротьбі з ворогом, а науковці тримають стрій з вірою у непереборний дух нашого народу та в перемогу нашої країни!
Бажаємо колективу Академії міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії, наснаги у професійній діяльності та неодмінно мирного неба над Україною!
В.о. ректора НАКККіМ проф.Ольга Копієвська





