13 червня студенти -випускники денної форми навчання, спеціалізації «Акторська майстерність» успішно захистили свій творчий проєкт, продемострували монологи та анотації до них. Хочеться відмітити надзвичайно творчий і професійний підхід до захисту. Великий внесок в творчу організацію процесу підготовки до захисту привнесла старша викладачка кафедри Шаркевич Наталія Григорівна.

14 червня студенти-випускники заочної форми навчання, спеціалізації «Режисура» успішно захистили творчий проєкт. І були відзначені відмінними оцінками від членів ДЕКу. Майстром курсу є старша викладачка кафедри - Кратко Юлія Володимирівна.

16 червня студенти-випускники денної форми навчання, спеціалізації «Режисура» успішно захистили творчий проєкт, продемонстрували режисерський постановочний план майбутньої вистави, надзвичайно творчо і впевнено відповідали на усі питання членів ДЕКу і були відзначені високими балами. До підготовки студентів до іспиту долучились: професор кафедри Матушенко Валерій Борисович, старша викладачка кафедри Кратко Юлія Володимирівна та старша викладачка кафедри, куратор курсу - Рудніцька Олександра Олександрівна.

Надзвичайно приємним і надихаючим було побачити відеозвернення від майстру курсу студентів денної форми навчання-Жуковіна Олександра В’ячеславовича, який боронить нашу країну на передовій та є в лавах ЗСУ! Дякуємо Олександре В’ячеславовичу за мужність , натхнення та підтримку! Молимось за вас і чекаємо в Академії! ❤️

Хочеться відмітити професійний підхід та величезну підтримку нашого завідувача кафедри - н. а. України Віктора Сергійовича Гирича. Дякуємо, за те, що надзвичайно спокійно ведете кафедру та є підтримкою для викладачів та студентів у такий непростий і важкий час!

Член ДЕКу, професор кафедри - Погребняк Галина Петрівна досить гарно відгукувалась про роботи усіх студентів та ставила творчі запитання, що допомагало студентам знову поринути у мирний творчий час, пофантазувати над тим якою могла б бути постановка вистави, чи як могла б бути зіграна роль. Дякуємо, Галино Петрівно за творчість!

Член ДЕКу, професор кафедри Шлемко Ольга Дмитрівна звертала увагу на теоретичні знання студентів та важливість розуміння в категоріально-понятійному апараті як для акторів, так і для режисерів.

Дякуємо також заступниці завкафедри - професорці Садовенко Світлані Миколаївні за моральну підтримку та настанови!

Дякуємо також методистці кафедри -Хістєвій Тамарі Миколаївні за витримку та підтримку.

Щиро дякуємо усім за підтримку,тим хто був на екрані, і поза ним!
Іспити відбулись вдало!
І найголовніше, наша кафедра випускає хороших, конкурентноспроможних фахівців своєї справи!
Успіху нашим випускникам та перемоги нашій Україні!
Кожен із нас герой на своєму фронті!
Єднаємось!
Слава Україні! 🇺🇦