Здобувачі та їх наставники, викладачі, активно працювали, допомагаючи один одному, виготовляли листівки, іграшки, спілкувались, співали пісні, і найголовніше, разом, поринули в справжню атмосферу арт-терапії.
Захід відбувся за ініціативи старшого викладача кафедри режисури та акторської майстерності Юлії КРАТКО!
Дякуємо кожному за натхненну роботу!




