Звіт пройшов у чудовому настрої і насиченому темпо-ритмі, адже всім хотілося поділитися набутим досвідом і наданими можливостями. Керівник практики магістрантів двох груп - режисерів і акторів професор Світлана Садовенко, в.о. завдувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури відзначила: «Було неймовірно приємно чути позитивні відгуки наших здобувачів з приводу організації і проведення практики у нашій Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв і побажання щодо збільшення годин на проходження виробничої практики у майбутньому».
На заліку була присутня керівник практики НАКККіМ Любов Павлівна Войцях.
Викладачі привітали усіх з успішним завершенням цього періоду і побажали приступити до теоретичних напрямів дослідженя магістерських робіт.
Успіху здобувачам і велика подяка всім керівникам установ і закладів, на базі яких проходила практика!




