2.10.2022 р. у м. Буча відбувся святковий концерт для воїнів - захисників Територіальної оборони України! На заході дуже потужно та надзвичайно емоційно виступили народний артист України, професор кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури - Іво Васильевич Бобул, та заслужена артистка України, доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури - Христина Охітва. Пишаємося нашими колегами і щиро дякуємо за наближення нашої спільної ПЕРЕМОГИ!

Територіальна оборона – наймолодший рід військ ЗСУ. До них увійшли цивільні – лікарі, водії, будівельники, програмісти та представники інших професій. Їх об’єднала спільна мета – захист рідної землі.
Шана і подяка всім нашим бійцям територіальної оборони. Всім тим, хто пішов захищати нашу країну. Тільки до перемоги! Слава Україні!!!Героям Слава!!!