8 листопада 2022 року в державному музеї Книги і друкарства (вул. Лаврська, 9) відбулося справжнє Свято вокального мистецтва, в якому узяли участь здобувачі класу професора, народного артиста України Фемій Мансуровича Мустафаєва!

Переповнена зала слухачів, квіти, емоції від "СИЛИ КОХАННЯ В ОПЕРНОМУ МИСТЕЦТВІ". Саме під такою назвою відбувся концерт - творчий проєкт ДАНИЛА КОТКА - випускника магістратури кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. В концерті узяли участь: Катерина Червенко, Михайло Кригін, Богдан Дишлюк, Едуард Котляров. Мистецьким подарунком для усіх присутніх було виконання оперних творів самим Маестро - Фемій Мустафаєвим.
Концертмейстер – професор, провідний концертмейстер Національної музичної Академії ім. П. Чайковського – Ірина Шестеренко.
У концерті прозвучали твори Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джакомо Пучіні, Гаетано Доніцетті, Крістофа Вілібальда Глюка, Франца Шуберта, Анатолія Кос-Анатольського, Семена Гулака-Артемовського та інших зарубіжних й українських композиторів.
Сольні номери змінювалися дуетами, тріо і у фіналі, в єдиному творчому пориві усіх виконавців, прозвучала відома в усьому світі «BRINDISI» з опери Джузепе Верді «Травіата».
Це було чудово! Творчість, навіть у буремне сьогодення, є справжнім чудом, якому підвладне все! ДЯКУЄМО!!!