новини

02 червня 2023 року в залі ЦК "Святошин" відбувся Соціально-культурний проєкт #UA_ЄДИНІ до 25-річчя Кафедри хореографії НАКККіМ.

Цей захід проводився завдяки Збройним Силам України, які прямо зараз захищають Незалежність нашої держави ціною власних життів. Аби висловити свою вдячність та підтримку – колектив НАКККіМ, працівники та здобувачі, долучилися до реалізації проєкту "Мій Сокіл" від Благодійного Фонду Антитіла/Antytila Charity Foundation & Antytila, який має на меті підсилення війська дронами-камікадзе.

Детальніше

Здобувачі НАКККІМ 30.03.2023 провели онлайн-зустріч з випускницею академії Кравченко Олександрою

Здобувачі НАКККІМ 30.03.2023 провели онлайн-зустріч з випускницею академії Кравченко Олександрою, а нині художня керівниця Київського театру «VERITAS»

Детальніше

Здобувачі НАКККІМ 16.03.2023 слухали онлайн-лекцію, де гостею в прямому ефірі з Турції, була випускниця академії, а нині відома графічна дизайнерка та переможниця всеукраїнського конкурсу краси для плюс сайз моделей, Оксана Стасюк

Говорили про самосвідомість, розвиток власних здібностей, етичних та естетичних якостей. Взаємини людини з її оточенням, її критичність, вимогливість до себе, відношення до успіхів і невдач, та як досягти успіхів в роботі та виростити з себе професіонала.

Детальніше
АНКЕТА ВИПУСКНИКА