Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

Лекція доктора соціологічних наук, професора кафедри гуманітарних дисциплін Піронкової Оксани Феліксівни "Соціологія культури"

Соціологія культури – спеціальна соціологічна теорія, яка вивчає закономірності функціонування культури в суспільстві. Сам термін культура (“cultura”) з’явився у Стародавньому Римі і означав для римлян не що інше як обробку землі, вирощування.

Читати далі

Всеукраїнський фестиваль «Відкрита сцена» представить сучасне перформативне мистецтво

13-16 грудня 2018 року в ЦК «Печерськ» відбудеться Всеукраїнський фестиваль недержавних театрів «Відкрита сцена».

У програмі – 8 вистав театрів та колективів, які не отримують дотацій на профільну діяльність із державного бюджету і працюють в межах сучасного (contemporary) перформативного мистецтва (театр, танець, перфоманс, міждисциплінарні практики), відібраних для участі у фестивалі експертами, а також освітній блок.

Читати далі

"TERRA": Виставка живопису Катерини Косьяненко

7 грудня о 19:00 Музей книги і друкарства України запрошує на відкриття виставки робіт української художниці Катерини Косьяненко "TERRA". 

Катерина Косьяненко - член Національної спілки художників України (з 2002), магістр живопису (з 2005). Працює в галузі станкового живопису, іконопису, створює авторські ляльки. Народилася в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (Київ, 2002) та асистентуру-стажування НАОМА (2005). Виставкову діяльність розпочала у 1999 році, з 2003 року почала брати участь у міжнародних художніх виставках...

Читати далі

«Я ЩЕ ВЕРНУСЯ! ГАРЯЧИМ ВІТРОМ…» ДО 140-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ

23 листопада о 17:00 запрошуємо вас на відкриття виставки «Я ще вернуся! Гарячим вітром…», присвячену видатному українцеві, одному з найпопулярніших поетів початку ХХ століття, Олександру Олесю.
05 грудня 2018 року виповнюється 140 років з дня народження Олександра Олеся і наша виставка є спробою оживити дивовижну історію життя людини непересічної долі й таланту.

Читати далі

ЛЕКЦІЯ ВАЛЕРІЯ ЛИСЕНКА «ТЕАТРАЛЬНА ПЛОЩА КИЄВА»

15 листопада 2018 року о 18:00 Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного разом із Валерієм Лисенком запрошують на лекцію «Театральна площа Києва». 

Про лектора:
Валерій Лисенко, краєзнавець, викладач Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», член правління Ліги екскурсоводів Києва, член Всеукраїнської асоціації гідів, автор приватного інтернет-проекту «1000-ліття української культури» (1998–2018).

Читати далі

II КИЇВ-ЕТНО-МЮЗІК-ФЕСТ «ВІРТУОЗИ ФОЛКУ»

18 листопада з 10:00 до 22:00 в ДП «Український Дім» по вул. Хрещатик, 2 в м. Києві відбуватиметься II Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку».

Фестивальні заходи: презентації учасниками концертних програм, майстер-класи та колекційні виставки майстрів з виготовлення етно-музичних інструментів та майстрів народної творчості, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, гала-концерт за участі лауреатів фестивалю та зіркових гостей.

Читати далі

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ І КОМЕДІЇ НА ЛІВОМУ БЕРЕЗІ ДНІПРА

На вас чекають:

  • Ексклюзівна подія, яка запам'ятається вам, вашим колегам та партнерам;
  • Вистави за участю артистів театру, камерний вечір (можливо день), позитивні враження, а також привітання від видатних акторов Театру...

Читати далі

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ» запрошує на виставку "Листи з Вавилону"

Виставка художників Олексія Малих та Марини Афанасьєвої урочисто відкриється 30 жовтня о 19:00 за адресою: вул. Пушкінська, 21-А.

Історія, міфологія, архітектура давніх та легендарних міст, відображені у творах художників О. Малих та М. Афанасьєвої, нарешті повертаються у "Білий Світ". Після минулої виставки "Згадуючи Мцхета" у 2016, де автори виплеснули на полотна та дошки свої спогади про містичні фрески з грузинських храмів, вони пропонують здійснити подорож до самої "Брами Бога" – міста Вавилон.

Читати далі

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦЯ «СУЧАСНИЙ РУХ НАУКИ»

Пропонуємо всім вченим, науково-педагогічним працівникам, докторантам, аспірантам, студентам та іншим особам, які зацікавлені у розвитку сучасної науки, прийняти участь у IV міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Конференція відбудеться 6-7 грудня 2018 року у м. Дніпро...

Читати далі

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ШУКАЄМО ТА РОСТИМО ТАЛАНТИ УКРАЇНИ»

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України».

Час проведення: 24-25 листопада 2018 року

Місце проведення: м. Житомир, вул. Пушкінська, 26., в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера

Контактні телефони оргкомітету: (073) 044-81-01, (067) 405-05-83, (063) 177-97-07

Положення про конкурс в форматі PDF

КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНСЬКА ПИСЕМНІСТЬ ТА МОВА В МАНУСКРИПТАХ І ДРУКАРСТВІ»

На відзначення Дня української писемності та мови 9 листопада 2018 р. в Музеї книги і друкарства України за адресою – 01015, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 9 (територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника) відбудеться восьма наукова конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві»...

Читати далі

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

Запрошуємо студентів денної, вечірньої та заочної форм навчання Академії прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.  

Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут.  

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ - КОНКУРС МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА «ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс академічного музичного мистецтва «Дніпровські хвилі» спрямований на виявлення талановитої молоді, яка має нахил до написання музичних творів, підвищення виконавської майстерності в галузі фортепіанної, духової, народно-інструментальної, вокальної, вокально-інструментальної музики та музики для струнних інструментів...

Читати далі

ФЕСТИВАЛЬ «АЗБУКОВЕ КОРОЛІВСТВО МАГІВ І ЯНГОЛІВ»

Наш Фестиваль готує вам низку приємних несподіванок: цьогоріч він стане не тільки простором свободи, цікавих майстер-класів, презентацій, дружніх балачок і дозвілля, а й місцем для генерації нових задумів та обміну досвідом. Кожен присутній зможе стати учасником чогось незвичайного, адже паралельно з повсякденним життям є чарівні світи, ще не відкриті таємниці, дивовижні простори, фантастичні реальності, в які можна поринути, обравши будь-яку книжку з шафи...

Читати далі

III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки»

Запрошуємо прийняти участь у III Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Тематика конференції охоплює всі розділи Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience», а саме...

Читати далі

IІI Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазу «ДЖАЗ–ПАЛІТРА 2018»

Час проведення: 30 листопада – 1 грудня 2018 року
Місце проведення: м. Черкаси, органна та оркестрова зали Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського, КЗ «Черкаська обласна філармонія».

Положення про конкурс

Вас запрошує III Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв «ПІД МАСКОЮ ЛЕГЕНД»

Дата та місце проведення: 12-14 жовтень 2018 р., м. Чернігів, Україна, Концертний зал Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва пр. Перемоги, 112.

Положення про фестиваль-конкурс
Анкета-заява
Сайт організатора

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02