24 червня 2022 року в Інституті дизайну та реклами відбувся вебінар за участю завідуючої кафедри графічного дизайну, гаранта ОП «Дизайн» ІІ рівня вищої освіти Коваль Л. М., доцента кафедри дизайну середовища Мазніченко О.В., доцента кафедри графічного дизайну Слівінської А.Ф. На вебінар завітали випускники інституту та інших закладів вищої освіти, які планують у цьому році  вступати в магістратуру за спеціальністю «Дизайн».

Майбутні абітурієнти ознайомилися зі змістовними і структурними особливостями магістерської освітньої програми 022 «Дизайн». Викладачі розповіли присутнім про вимоги та умови проходження вступного творчого екзамену, який буде проходити у змішаній формі: онлайн та офлайн.
Викладачі надали відповіді на запитання та поділилися посиланнями для отримання більш детальної інформації щодо правил вступу й контактами для зв’язку.