29 березня 2023 року о 12.30 відбулося розширене засідання кафедри Дизайну середовища, разом зі здобувачами четвертого курсу групи БДЗ -14-9.

Одним із головних  питань засідання кафедри – стан готовності кваліфікаційних робіт здобувачів- бакалаврів групи БДЗ-14-9. Також на цьому  засіданні  були представлені для студентів «Методичні вказівки до виконання випускної кваліфікаційної роботи» освітнього ступеня  «Бакалавр», спеціальності 022 «Дизайн», за освітніми програмами: Дизайн середовища, Графічний дизайн, розробники: Ковальов Ю.М., Коваль Л.М., Мазніченко О.В., Кацевич О.В., Бобир О.М., Київ – 2023 р. та  відбулась презентація монографії Ковальова Ю.М., Мхітаряна Н.М., Морозова А.Ю., Жукової Я.Ф. "Життєвий цикл людини".