Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

Інтерв'ю Матушенко В.Б.на українському радіо "Культура" у програмі "Відверто про естраду і не тільки"

5 квітня на українському радіо "Культура" у програмі "Відверто про естраду і не тільки" виступив заступник завідувача кафедри режисури та акторської майстерності професор, кандидат культурології, доцент, режисер масово-розважальних програм, радіоведучий, ведучий-конферансьє "вищої" категорії, Заслужений працівник культури України. Матушенко Валерій Борисович.

Читати далі

Концерт Іво Бобула на каналі UA: Культура

Іво Бобул - завідувач Кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Академії, професор, український співак, композитор  та  Народний артист України дав концерт на каналі UA: Культура.

Насолодитись виступом співака можна за посиланням... 

Читати далі

Інтерв'ю Мустафаєва Фемія Мансуровича на каналі ATR в програмі "Від серця"

Професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, відомий український співак, Народний артист України, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2013) Фемій Мансурович Мустафаєв в програмі “Від серця до серця” на каналі ATR розповів про своє особисте життя, становлення як артиста та подальшу творчу діяльність.

Читати далі

Інтерв'ю Дмитра Гордона з Борисом Андресюком

"Інтерв'ю Дмитра Гордона з українським політиком, екс-головою комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, доктором політичних наук, кандидатом економічних наук Борисом Андресюком. 2020 рік"...

Читати далі

Професор Ольга Копієвська в програмі «Літопис «Відлуння епох» (2)

Завідувач кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, доктор культурології, професор Ольга Копієвська в програмі «Літопис «Відлуння епох» розповіла про міжнародний студентський обмін

Читати далі (+ФОТО)

Ректор НАКККіМ В.Г. Чернець в програмі «КультУра» в студії Емігрантського радіо

Про перспективи провідного культурологічного навчального закладу України розповідає Ректор академії, доктор філософії, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат державної премії України в галузі науки і техніки ВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ ЧЕРНЕЦЬ.

Читати далі (+ФОТО)

Завідувачка кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Ольга Копієвська в ефірі Суспільного: Українське радіо

У програмі «Модуль знань» на Суспільне: Українське радіо говорили про сучасні освітні закордонні і вітчизняні грантові програми. А також про те, як правильно їх писати і на які моменти, насамперед, слід звертати увагу.

Читати далі (+ФОТО)

У спорудах інків каміння під час землетрусів зміщувалося, а згодом знову поверталося на місце, - Борис Андресюк

Директор Інституту дизайну та реклами НАКККіМ Борис Андресюк в інтерв’ю газеті «Факты и комментарии» розповів про свою подорож країнами Латинської Америки. Екстримальну фотосесію можна побачити на виставці «Світ крізь об’єктив», яка триває в Академії.

Деталі за посиланням...

 

 

Денис Мельник взяв участь в популярному вокальному ток-шоу «X-фактор» 10 сезон

Студент НАКККіМ кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Денис Мельник ще на кастингу довів, що для участі у 10 сезоні він готовий на все. Хлопець розповів, що готувався не поспішаючи, бо вважає, що якщо себе розігнати – нічого хорошого не вийде.

Читати далі (+ФОТО)

Валерій Сіверс, доктор філософських наук, професор НАКККіМ у студії UA: Радіо Культура

Модуль знань. Напередодні Всесвітнього дня філософії говоримо про сучасних філософів. Які теми вони обирають для діалогу з суспільством? Який вплив сучасні філософи чинять на розвиток наукового світу?

Читати далі (+ФОТО)

Керівник ансамблю імені Вірського Мирослав Вантух в програмі «Мага» на телеканалі «112 Україна»

Генеральний директор, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Герой України, завідувач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Мирослав Вантух у програмі «Мага» 22.09.2019 року.

Читати далі (+ФОТО)

"НА ПЕРЕХРЕСТЯХ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ": ЛЕОНІД КРАВЧУК ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЮ НОВУ КНИЖКУ

У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв знаходиться перша трибуна для виступів Леоніда Макаровича Кравчука. Сьогодні він за цією трибуною презентував свою книгу «На перехрестях української історії»

Перейти до перегляду

Інтерв`ю Ректора НАКККіМ газеті «Голос України»

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв впродовж 2008-2018 років посідала перше місце в рейтингу ЮНЕСКО серед мистецьких закладів вищої освіти України. Щороку тут набирають майже 500 першокурсників — 270 майбутніх бакалаврів та 230 магістрів. Нині в абітурієнтів гаряча пора — триває вступна кампанія. Кого хочуть бачити у своїх аудиторіях викладачі та хто вже отримав дипломи цього мистецького вишу, в інтерв’ю «Голосу України» розповів ректор НАКККіМ, доктор філософії, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, почесний академік Національної академії мистецтв України Василь Чернець.

Перейти до інтерв'ю

Ольга Копієвська, завідувач кафедрою арт-менеджменту та івент-технологій, доктор культурології в програмі проекту «Громадянська позиція»

Музеї України рідко є комерційно успішним простором. Як же вирішити цю проблему та як поширювати культуру за допомогою музеїв? Розповідає Ольга Копієвська.

Читати далі (+ВІДЕО)

Херсонській музичній школі - 75!

Професор кафедри естрадного виконавства НАКККіМ Овсяннікова Наталія Юріївна прийняла участь у святкуванні 75-річчя Херсонської дитячої музичної школи № 1.

Деталі - в сюжеті ТРК ВТВ Плюс (офіційний сайт телеканалу).

Поезія Тараса Шевченка викликає любов до України

Стаття про 25-ий Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Тараса Шевченка присвячений 205-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря та 50-річчю НАКККіМ.

Повний текст статті на сайті kroun.info

Фото: © Олександр Вакуленко

«Припис неба і землі»

Шевченківський комітет цьогоріч серед творів, допущених до третього туру, розглядає здобуток керівника Київської академічної майстерні «Сузір’я», професора кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Олексія Кужельного.

Читати статтю на сайті газети ВРУ "Голос України"

На крилах танцю

18 січня виповнилося 80 років Мирославу Михайловичу Вантуху — легендарній особистості України і всього світового хореографічного мистецтва, завідувачу кафедри хореографії НАКККіМ.

Читати статтю на сайті газети ВРУ "Голос України"

ЩОБ ВРЯТУВАТИСЯ ВІД ЛЕВА, АБОРИГЕНИ В НАМІБІЇ ЗНАЮТЬ ОДНУ ХИТРІСТЬ, - БОРИС АНДРЕСЮК

Фото з особистого архіву Андресюка Б.П.

Відомий політик, директор Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Борис Андресюк - великий любитель подорожувати. Нещодавно він повернувся з Намібії. Стверджує, що ця країна одна з найкрасивіших в світі. Доказ цьому - зроблені ним фото. На них зображені пустеля Набіб, що виходить до Атлантичного океану, надзвичайної краси дюни, Національний парк Етоша, де в природних умовах живуть леви, слони, гієни, носороги, жирафи ... Про свою подорож Борис Андресюк розповів в інтерв'ю газеті "Факти"...

ПРЕДСТАВНИКИ АКАДЕМІЇ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ТРАДИЦІЙНОМУ ЯРМАРКУ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ У ВОЛОДАРЦІ

У Володарському районному будинку культури на традиційному Ярмарку професій цього року зібралося 150 майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл району та їх батьків.

За словами учасників Ярмарку професій, проведений захід допоміг краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їх світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

Спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Відділом освіти Володарської райдержадміністрації об’єднали зусилля, щоб допомогти учням свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій та надати інформацію про особливості й переваги актуальних професій.

Подробиці - на сайті Київської обласної державної адміністрації

Михайло Захаревич: "Театр Франка завжди протестує проти приниження"

Національний академічний театр ім. І.Франка за два кроки від свого століття: триває активна підготовка до ювілею, який відзначатимуть 2020-го. Генеральний директор-художній керівник театру, професор кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва НАКККіМ Михайло Захаревич розповідає про перспективи першої сцени України, пригадує окремі сторінки театральної історії, підбиває підсумки сезону, який для франківців виявився у чомусь знаковим.

Екс-депутат Державної Думи Росії, оперна співачка, Марія Максакова: «Мами на похоронах батька не було. У моїй голові це не поміщається - ми з нею з тих самих пір не розмовляємо»

Про погрози від передбачуваного замовника вбивства політика Дениса Вороненкова, про те, хто ще в дитинстві заклав в неї український культурний код, про смерть батька і відносини з дітьми розповіла в авторській програмі головного редактора інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна »вдова Вороненкова, оперна співачка, колишній депутат Державної Думи Росії Марія Максакова. Інтернет-видання «ГОРДОН» ексклюзивно публікує текстову версію інтерв'ю.


(натисніть щоб перейти до публікації)

  • 1
  • 2

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02