Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

АКАДЕМІЧНА РОДИНА ПЕРЕЖИВАЄ ТЯЖКУ ВТРАТУ...

Пішов з життя відомий випускник Академії Сергій Єрмаков - український дизайнер, який створював образи для багатьох зірок шоу-бізнесу. Про творчість Сергія знали далеко за межами нашої країни, модельєр співпрацював з Мадонною, створював для неї сценічні костюми, також його роботами захоплювався сам Жан Поль Готьє.

Читати далі

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме у цей день, українські землі почали об’єднуватися в одну велику самостійну державу. Це свято – нагадування для всіх українців, що сила нашої держави – в єдності земель, а сила народу – в єдності людей.

Читати далі

12 СІЧНЯ 2010 РОКУ - ДЕНЬ ОТРИМАННЯ АКАДЕМІЄЮ СТАТУСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ

 Статус національного можуть отримати тільки найпотужніші ЗВО України, які мають міжнародне визнання, наявність фахівців світового рівня, участь у найважливіших державних та міжнародних програмах в гуманітарній сфері, а головне – перспективи подальшого розвитку.

Читати далі

Творчий звіт за 2020 рік Президента Клубу Київських Ведучих

11 січня 2021 року о 23.50 на українському радіо "Культура" відбудеться творчий звіт за 2020 рік Президента Клубу Київських Ведучих, професора національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслуженого працівника культури України Матушенка Валерія Борисовича у програмі "Відверто про естраду і не тільки"

Читати далі

ВЧЕНА РАДА НАКККІМ (ПІДСУМКИ РОБОТИ В 2020 РОЦІ ТА ПЛАНИ НА 2021 РІК)

 Засідання вченої ради
22 грудня в приміщенні актового залу Академії відбулося засідання вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.

Читати далі

Запобігання тероризму та насиллю

 Тероризм – суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, вбивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.

Читати далі

Презентація  фотовиставки "ПОГЛЯД КРІЗЬ РОКИ" 

23 грудня у Арт-галереї Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулось відкриття  та  презентація  фотовиставки "ПОГЛЯД КРІЗЬ РОКИ" /до 30-ти річчя НСФХУ/.

Читати далі (+ФОТО)

ПІДБІРКА НАЯВНИХ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ ЗА ГРУДЕНЬ 2020

1. ГРАНТИ БОРИСА ЛУР'Є: ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА...
2. НАВЧАННЯ. ОБМІНИ. РЕЗИДЕНЦІЇ. ДЕБЮТИ» ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ...
3. ГРАНТИ НА ІННОВАЦІЙНІ КУЛЬТУРНІ ПРОЕКТИ ВІД УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ...

Читати далі

Відомі та успішні обирають НАКККіМ!

8 грудня відбулася зустріч ректора Академії Чернеця Василя Гнатовича та Голови Студентської ради Заболотної Кароліни з всесвітньо відомим українським боксером Гуровим Олександром Геннадійовичем, п'ятикратним чемпіоном Європи серед професіоналів у важкій вазі, чемпіоном світу за версією ІВО.

Читати далі

Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика

Міністерство молоді та спорту запускає новий проєкт «Молодіжна політика в Україні: політика, практика, аналітика» (екосистема молодіжної політики). Проєкт розроблено в партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з метою забезпечення ефективної політики в молодіжній сфері, зокрема на рівні села, міста, громади.

Читати далі

Творчий показ 15 грудня 2020 року

15 грудня 2020 року о 14.00 в аудиторії 101 корпусу № 7 нашої академії відбувся творчий показ режисерської групи БСМ-11-8 3-го курсу з предмету «Режисура та драматургія обрядів» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Творчий показ 14 грудня 2020 року

7 грудня 2020 року о 13.00 в актовій залі академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-8 3-го курсу з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Творчий показ 10 грудня 2020 року

10 грудня 2020 року о 12.30 в аудиторії № 217 корпусу № 7 нашої академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-9 2-го курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі

Участь в Міжнародній науковій конференції

2 грудня 2020 р. професор кафедри графічного дизайну, доктор мистецтвознавства, член Спілки дизайнерів України Прищенко Світлана Валеріївна взяла участь в Міжнародній науковій конференції у рамках післядипломного стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» (Польща-Україна-Словаччина-Німеччина) з темою доповіді «Відображення екологічних проблем у плакаті». 

Читати далі

Вітаємо колег Інституту сучасного мистецтва з отриманням вчених звань

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2020 року №1471 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» нашим колегам Інституту сучасного мистецтва присвоєно вчені звання

Читати далі

Вчена рада НАКККіМ

24 листопада в приміщенні актового залу Академії відбулося засідання вченої ради, яке пройшло з дотриманням всіх заходів епідеміологічної ситуації.

Читати далі

Онлайн-семінар «Особливості працевлаштування випускників третього науково-освітнього рівня докторів філософії спеціальності 034 Культурологія»

17 листопада відбувся традиційний онлайн-семінар «Особливості працевлаштування випускників третього науково-освітнього рівня докторів філософії спеціальності 034 Культурологія».

Читати далі

Відзначення Дня студента в НАКККіМ

17-го листопада, разом із студентством усього світу, студентська родина Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв відзначили Міжнародний день студента – свято, що об’єднує молодь та символізує найкращі роки юності. 

Читати далі

В інституті Дизайну та реклами відбулась відкрита лекція на тему:"Сучасні тенденції в дизайні архітектурного середовища"

10 листопада відбулась відкрита лекція з дисципліни «Основи дизайну архітектурного середовища» для студентів третього курсу групи БДЗ-14-8.

Читати далі

Вітання ректора з Днем студента

Дорогі студенти!

У житті кожної людини є особливо незабутній і цікавий час - роки студентства. У цей період перед вами відкриваються блискучі перспективи, з'являються нові знайомства і нерідко – справжнє перше кохання. Це найкращий час молодості, який ви завжди згадуватимете зі щирою теплою посмішкою.

Читати далі

Про відзначення нагородами з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає колег з високими державними нагородами!

Читати далі

IV Міжнародна наукова конференція молодих вчених,аспірантів та магістрантів

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв розпочалась IV Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів та магістрантів...

Читати далі

Заворожуюча міні-подорож до театрального та кіномистецького світу

22 жовтня група культурологів 4 курсу БКР-31-7 під керівництвом викладача Світлани Панченко відвідали музей театрального, музичного та кіномистецтва України, що розташований поруч з НАККіМ...

Читати далі

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02