Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

Інтерв'ю із заступником завідувача кафедри режисури та акторської майстерності Валерієм Матушенко

Сьогодні до медіа-студії «Академія» завітав відомий режисер масово-розважальних програм, радіоведучий, ведучий-конферансьє вищої категорії, заслужений працівник культури України, заслужений артист естрадного мистецтва України, кандидат культурології, професор, заступник завідувача кафедри режисури та акторської майстерності з творчих питань Матушенко Валерій Борисович

Продолжить

Інтерв'ю із завідувачем кафедри хореографії НАКККіМ Мирославом Вантухом

В гостях медіа-студії «Академія» видатний український хореограф, генеральний директор та художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, голова Національної хореографічної спілки України; президент Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих колективів народного танцю,
член-засновник Академії мистецтв України, Народний артист України, Герой України, почесний громадянин Києва, професор завідувач кафедри хореографії НАКККіМ Вантух Мирослав Михайлович.

Продолжить

Продовжуються творчі конкурси

В Інституті дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв 6 липня розпочалися творчі конкурси за спеціальністю 022 «Дизайн» для здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр». У понеділок 12 липня творчі випробування для абітурієнтів продовжились. Предметна комісія відзначила креативність і талант вступників, а також високий рівень виконання конкурсних робіт.

Продолжить

В Академії розпочалися творчі конкурси

З 1 липня в Академії керівних кадрів культури і мистецтв активно працює приймальна комісія. Важливими для кожного абітурієнта стають творчі конкурси, де вони прагнуть проявити свій талант. Протягом тижня творчі конкурси відбулися для абітурієнтів, які планують вступити до Академії за спеціальностями 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 024 «Хореографія», 025 «Музичне мистецтво» (спеціалізація «Сольний спів») і 026 «Сценічне мистецтво» (спеціалізація «Акторська майстерність») освітнього ступеня «Бакалавр» денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти на місця за державним замовленням.

Продолжить

ІНТЕРВ’Ю З ЗАВІДУВАЧЕМ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА СКУЛЬПТУРИ НАКККІМ АНАТОЛІЄМ КУЩЕМ

В гостях медіа-студії «Академія» видатний український скульптор, член Національної спілки художників України і Національної академії мистецтв України, народний художник України, професор, завідувач кафедри рисунка, живопису та скульптури Кущ Анатолій Васильович.

Продолжить

Беруть участь у програмі міжнародного обміну студентів

Студентки кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Юлія Ковнєва та Олена Ягова отримали унікальну можливість стати одними з 50-ти талановитих представників України і відвідати Польщу (м. Краків) за програмою міжнародного обміну студентів, що створена за підтримки програми європейського союзу «ERASMUS +».

Продолжить

Вітали, звітували і підбивали підсумки

29 червня відбулося засідання Вченої ради НАКККіМ. На початку засідання Перший проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Телячий від імені всього науково-педагогічного колективу звернувся до ректора Академії Василя Гнатовича Чернеця з вітальним словом з нагоди його 75-річчя і нагородив ювіляра Почесною грамотою НАКККіМ.

Продолжить

У НАКККіМ обрали кращого студента року!

Щорічно протягом усього навчального року в Академії проводиться конкурс «Кращий студент року Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв» з метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання наукової діяльності, навчальної, культурно-масової роботи та студентського самоврядування.

Продолжить

У КОМАНДІ «КНИЖКОВОГО АРСЕНАЛУ» СТУДЕНТКИ І ВИКЛАДАЧКА АКАДЕМІЇ

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – грандіозна інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична і театральна сцени, піднімаються та осмислюються вагомі питання буття людини, суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції як учасників фестивалю, так і відвідувачів. У 2019 році Лондонська «International Publishing Industry Excellence Awards» визнала наш Книжковий Арсенал найкращим літературним фестивалем року.

Продолжить

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні студенти, викладачі і співробітники Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!
Щиро вітаю вас з визначним державним святом – 25-ю річницею прийняття Конституції України!

Продолжить

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ!

28 червня колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, кандидата мистецтвознавства, доцента Ілону Олегівну Сиваш з Днем народження!

Продолжить

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

27 червня свій ювілей відзначає Василь Гнатович Чернець – ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктор філософії, професор, Заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, почесний академік Національної академії мистецтв України, академік Академії Наук Вищої школи України, член Спілки журналістів України.

Продолжить

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ДИЗАЙН» ІНСТИТУТУ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ІІ РІВНЯ ОСВІТИ СТУПЕНЯ МАГІСТР

24 червня 2021 року в онлайн режимі відбулось обговорення проєкту ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн», Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв для підготовки ІІ рівня освіти ступеня магістр (2021-2022 н.р.) за спеціальністю 022 «Дизайн» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», кваліфікація: дизайнер, дизайнер викладач.

Продолжить

Виконали сольну програму і здали іспит

Нещодавно на кафедрі академічного і естрадного вокалу та звукорежисури група БМВ-21-7 здала атестаційний екзамен і провела демонстрацію кваліфікаційної сольної програми.

Продолжить

Колорит українських заручин представили майбутні актори

В актовій залі Академії 17 червня відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-8 третього курсу з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, заслужений працівник культури України Валерій Матушенко).

Продолжить

У НАКККіМ – День відкритих дверей, знайомств і позитиву!

18 червня Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв черговий раз відкрила свої двері для абітурієнтів і їх батьків. До Академії завітали випускники шкіл та коледжів Києва, Київської області та інших регіонів України.

Продолжить

Відбулося громадське обговорення проєктів освітньо-професійних програм зі спеціальності 024 «Хореографія»

14 червня в офлайн та онлайн режимах відбулося розширене засідання кафедри хореографії за участю стейкхолдерів, громадських організацій, науково-педагогічних працівників кафедри, випускників і здобувачів вищої освіти щодо обговорення проєктів освітніх програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 024 «Хореографія».

Продолжить

Триває конкурс «КРАЩИЙ СТУДЕНТ РОКУ НАКККіМ»!

Конкурс проводиться з метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання наукової діяльності, навчальної, культурно-масової роботи та студентського самоврядування.

Продолжить

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ!

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро і сердечно вітає з Днем народження Народного артиста України, завідувача кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, професора Івана Васильовича Бобула!

Продолжить

СТУДЕНТИ АКАДЕМІЇ ВЕСЕЛО ТА ЯСКРАВО ПРОВЕЛИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Студентське життя – це не тільки навчання, іспити та заліки, це і час незабутніх вражень. Саме тому закінчення навчального року в Академії було вирішено відзначити приголомшливою вечіркою.

Продолжить

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ!

День народження 15 червня відзначає перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник культури України, член Президії Національної спілки краєзнавців України Юрій Васильович Телячий!

Продолжить

Відбулося громадське обговорення проєктів освітньо-професійних програм зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво»

9 червня проведено розширене засідання кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури за участю стейкхолдерів, професорсько-викладацького складу, випускників і здобувачів вищої освіти щодо обговорення проєктів освітніх програм першого (бакалаврського) та другого, третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності «Музичне мистецтво».

Продолжить

Відзнаки «Золотої Фортуни», привітання і робочі питання – працюємо як творимо

У вівторок 8 червня на академічній площі відбулась конференція трудового колективу. Було підведено підсумки діяльності Академії у квітні і травні 2021 року, вирішено низку поточних питань, а також окреслено напрями подальшої роботи, адже незабаром розпочинається вступна кампанія.

Продолжить

Допоможемо разом!

Співробітниця Академії Пацій Наталія Вікторівна перебуває в лікарні у важкому стані. Просимо по можливості сприяти одужанню нашої колеги.

Продолжить

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ДРУЗІВ!

Для того, щоб нагадати людству про важливість дружби і цінність вірних друзів існує по-справжньому тепле свято – Міжнародний день друзів, яке щорічно відзначається 9 червня.

Продолжить

Творчий показ з сюрпризами для глядачів

31 травня в актовій залі нашої Академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-9 другого курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Валерій Матушенко).

Продолжить

Академія вітає!

Щиро вітаємо з Днем народження Копієвську Ольгу Рафаїлівну, завідувача кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, доктора культурології, професора, Заслуженого працівника освіти України!

Продолжить

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02