СИНТЕЗ ВИКЛАДАЧА ТА СТУДЕНТА

22 вересня в галереї НАКККіМ було відкрито щорічну арт-виставку творчих робіт студентів та викладачів Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв “Зв’язок поколінь”.

На початку з вітальним словом до присутніх звернувся ректор Академії Василь Гнатович Чернець: “Сьогодні на наших очах відбувається дійсно знакова подія - відкриття І Всеукраїнської вересневої художньої виставки “Зв’язок поколінь”. Впевнені, що вже наступного року на виставці з’являться роботи студентів та викладачів не тільки Академії, а й інших вищих мистецьких закладів освіти України. Синтез викладача та студента - це прекрасно, тож я залюбки підтримав цю ініціативу!”.

До слів привітання також приєдналися проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Сиваш І.О. та заслужені художники України, викладачі Академії Кущ А.В. та Зікунов П.О.

Директор Інституту дизайну та реклами Андресюк Борис Павлович наголосив, що дана подія - перша, для більшості студентів, виставка, яка займе гідне місце в їх професійному портфоліо як значний крок до професійного успіху.

Також на виставці презентований студентський творчий проєкт, присвячений дням Японії в Україні, авторками якого стали студентки Анна Корж та Ніколь Сокай (творчий керівник Заслужений діяч мистецтв України Лисенко-Ткачук Ірина Василівна.)

“Нас уже дуже давно цікавить Японія. Завжди дивувало як японцям майстерно вдається поєднувати минуле і майбутнє, духовність і стрімкий технологічний прогрес. Це захоплення помітилла наш викладач Лисенко-Ткачук Ірина Василівна і познайомила нас з Ніколь, тоді ж зародилась ідея проєкту.” - розповідає Анна.

Ніколь ділиться: “У своїх роботах ми хотіли показати, що навіть у сучасній Японії, яка перенасичена гаджетами та технологіями велика увага приділяється релігійності, древності, японські традиції вдало переплітаються із сучасністю. Гадаємо, що іншим країнам, зокрема й Україні, є чому повчитися в японців. Вони демонструють, що стрімко розвивати країну та впевнено йти у майбутнє можна й не втрачаючи минулого та духовного. Наші роботи умовно поділяються на два світи: Аня пише природу, зображує культуру, мій стиль ближчий до японських коміксів, тобто до сучасності. Але ж наші картини представлені в спільному проєкті, ми поєднали ці світи в один, як і японці.”

Свої роботи представили також викладачі Інституту дизайну та реклами Карпенко О., Зикунов П., Лисенко-Ткачук І., Бобренко Р., Новак Ю., Коваль Л., Пархоменко Н. та здобувачі вищої освіти Іванова А., Бекерська П., Ковченко М.,Реус К., Трубчаніна Д., Мацюк О.

Приходьте, захоплюйтесь та надихайтесь синтезом викладачів та студентів Академії!

IMG 7856 min

IMG 7861 min

IMG 7893 min

IMG 7894 min