Творчий показ з сюрпризами для глядачів

image1
image11
image2
image3
image6

31 травня в актовій залі нашої Академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-9 другого курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Валерій Матушенко).
Студенти були розділені на чотири команди, кожна мала свого капітана, а завданням було проведення масових ігор до певних свят.
Першою виступила команда у складі – Вікторія Безолюк (капітан), Анна Артюшенко, Андрій Дяченко та Анна Дудченко. Вони показали декілька ігор і народних забав, які відбуваються в ніч з 6 на 7 липня на свято Івана Купала.
Другою виступила команда у складі – Лейла Кубань (капітан), Любов Алексеєва, Валерія Ісакова та Анна Пукас. Ця команда показала ігри і вікторини до свята Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня.
Третьою згідно жеребу була команда у складі – Валентина Козьма (капітан) і Ліза Хлевінська. Вони провели цікаві ігри і вікторини на честь Міжнародного дня кіно, яке у всьому світі відзначається 28 грудня.
Наостанок виступила четверта команда у складі – Данило Зіберт (капітан), Анна Картошкіна, Олександра Снітко і Катерина Чала. Темою гри стало свято дня гумору, що відзначається 1 квітня. До речі, в місті Одеса цей день завжди є вихідним згідно рішення мерії міста. Тож усі місцеві жителі та гості Південної Пальміри з ранку до вечора жартують, сміються, проводять ігри, конкурси, забави та веселощі.
Кожен студент придумав собі яскравий образ згідно тематики гри, а свій персонаж оформив орнаментом і декораціями. Команди студентів по черзі робили сценографію для свого конкретного свята. Окрім того, усі вони придбали спеціальні призи, якими нагороджували переможців ігор, конкурсів та вікторин, які вони проводили.
Присутні з радістю виходили на сцену, щоб брати участь в іграх та виграти призи. Показ пройшов весело і цікаво, адже всі глядачі були задоволені побаченим. Ця практична робота знадобиться нашим студентам після закінчення Академії для навичок практичної творчої роботи.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна