Обговорення проєкту ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн середовища» на розширеному засіданні кафедри дизайну середовища

foto1
foto2

30 квітня 2021 року відбулось розширене засідання кафедри дизайну середовища, Інституту дизайну та реклами НАКККіМ з приводу обговорення проєкту ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн середовища» Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 022 «Дизайн», галузі знань 02 «Культура і мистецтво», кваліфікація: дизайнер середовища.
Висловлюємо вдячність всім учасникам конференції:
Борису Павловичу Андресюку — директору Інституту дизайну та реклами, доктору політичних наук, професору; Ярославі Олегівні Хіміч — заступнику директора Інституту дизайну та реклами, кандидату історичних наук, доценту; Сергію Івановичу Кузнецову — доктору біологічних наук, професору; Аліні Францівні Слівінській — в. о. зав. кафедри графічного дизайну, кандидату філософських наук, доценту.
Викладачам інших Вишів:
Інні Олександрівні Яковець — доктору мистецтвознавства, завідувачу кафедри дизайну у Черкаському Державному Технологічному Університеті; Олені Анатоліївні Трошкіній — завідувачу кафедри основ архітектури та дизайну Національного авіаційного університету, кандидату архітектури, доценту; Андрію Олександровичу Пучкову — архітектурознавцю, культурологу, історику, доктору мистецтвознавства, професору кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Заслуженому діячу мистецтв України, лауреату Державної премії України в галузі архітектури; Дмитру Івановичу Антонюку — кандидату архітектури, професору Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Заслуженому архітектору України, засновнику ТОВ «А-ІІІ»; Лілії Романівні Гнатюк — кандидату архітектури, доценту, доценту кафедри дизайну інтер'єру Національного авіаційного університету; Олегу Олександровичу Заварзину — кандидату технічних наук, доценту.
Стейкхолдерам:
Тимофію Сергійовичу Ходановичу — ГАП дизайн студії «Белік»; Анні Віталіївні Десятничук-Папушенко — архітектору, дизайнеру ГАП «ALFA SPA development»; Юрій Сергійович Шелестову — провідному архітектору ТОВ будівельна компанія Міськбудінвест; Вікторії Леонідівні Баховій — директору ПП «Архіарт».
Випускникам кафедри дизайну середовища:
Ользі Володимирівні Кацевич — аспірантці культурології НАКККіМ, старшому викладачу кафедри; Анастасії Алдошиній; Юлї Непом’ящій.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Ми в соцiальних мережах:

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна