Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

Вітання Ректора Академії з нагоди Нового року та Різдва Христового

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники
Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв!

Сердечно вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Читати далі (+ФОТО)

ЦМАМІП яскраво провів День відкритих дверей в Академії

17 грудня у Центрі міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проєктів НАКККІМ було проведено День відкритих дверей для студентів, викладачів та гостей Академії.

Активні учасники взяли участь у майстер-класах із хорового мистецтва під керівництвом в.о. директора Центру диригента-регента Брички Анни Володимирівни

Читати далі (+ФОТО)

Академія взяла участь в літературному конкурсі «Житомир TEN»

Аспірантка кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Соболєвська С.О. організувала та провела у Житомирі літературний конкурс «Житомир TEN». 

Читати далі (+ФОТО)

День святого Миколая для дітей-сиріт

Свято Миколая оповите легендами, а розповіді про святого часом дуже схожі на казку.Тому, на честь 50-річчя Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв студентами Інституту практичної культурології та арт-менеджменту під керівництвом Васильченко Людмили Леонідівни 19 грудня було організовано благодійний захід для дітей-сиріт у Центрі «Місто щасливих дітей» - свято до Дня святого Миколая.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ «Обряди на заручини»

14 грудня року в актовій залі академії відбувся творчий показ режисерської групи БСМ-12-7-1 3-го курсу з предмету «Ведучий обрядових дій» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Темою показу були обряди на заручини, тобто зустріч батьків молодят та обмін наречених срібними (мідними) обручками, які носять до дня весілля. Ця обрядова дія обов’язково відбувається у неділю в хаті (квартирі) молодої.

Читати далі (+ФОТО)

Академія презентувала яскравий профорієнтаційний концерт у м. Ніжин

16 грудня у м. Ніжин Чернігівської області відбувся профорієнтаційний концерт кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури з метою ознайомлення учнів, випускників ЗОШ та студентів профільних ВНЗ з мистецьким життям НАКККіМ.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ «Масові ігри та свята»

14 грудня в актовій залі академії відбувся творчий показ акторської групи БСМ-12-8 3-го курсу з предмету «Масові ігри та свята» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). 

Читати далі (+ФОТО)

Студенти Академії на фестивалі-конкурсі «Віршоманія»

Студентки кафедри режисури Інституту сценічного та аудіовізуального мистецтв НАКККіМ - Калмикова Світлана та Марійко Анна стали причетними до початку історії нового фестивалю.

Центр культури і мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова в цьому навчальному семестрі ризикнув заснувати фестиваль-конкурс поезії "Віршоманія". Нова сторінка однозначно вдалася і подарувала надії на те, що люди, котрі захоплюються поезією, нарешті мають гідний прихисток своїх поетичних думок.

Читати далі (+ФОТО)

Молоді науковці-культурологи НАКККіМ на всеукраїнському проекті «Малі міста – великі враження»

12 грудня 2019 року аспіранти-культурологи спільно із доктором культурології  Овчарук Ольгою Володимирівною провели незрівнянний день в компанії учасників грантового проекту «Малі міста – великі враження». 

Читати далі (+ФОТО)

ВІТАЄМО СТУДЕНТА ІІІ КУРСУ ВЛАДИСЛАВА ШКАРУПІЛО З ПЕРЕМОГОЮ У ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ!

Раді сповістити!

В рамках проведення 11 грудня «II Міжнародного конкурсу вокального мистецтва Олександра Гурця»,Владислав Шкарупіло студент ІІІ курсу кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури, класу професора кафедри, Народного артиста України Мустафаєва Ф. М., здобув перемогу серед усіх учасників конкурсу і став лауреатом першої премії у номінації  «Сольний спів (академічний вокал)». 

Читати далі (+ФОТО)

ФЕЄРІЯ СПІВУ! КОНЦЕРТНІ НОМЕРИ ВІД КАФЕДРИ АКАДЕМІЧНОГО І ЕСТРАДНОГО ВОКАЛУ ТА ЗВУКОРЕЖИСУРИ В РАМКАХ VII ЗВІТНОГО КОНЦЕРТУ НАКККіМ

09 грудня відбувся VII звітний концерт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. В рамках концерту, музичну атмосферу створювали феєричні вокальні номери студентів, випускників та викладачів кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури. 

Читати далі (+ФОТО)

The Kick-off Meeting of WARN Community

On 5-6 December, 2019, the kick-off meeting of the participants of the project «Academic Response to Hybrid Threats» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP) funded by grant of EU Erasmus+ Capacity Building of Higher Education was held in the National Academy of Culture and Arts Management. 

Читати далі (+ФОТО)

Знайомство з Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою ім.В.Г.Заболотного

3 грудня 2019 р., в Інституті дизайну та реклами на кафедрі дизайну середовища, для студентів старших курсів було організовано зустріч із фахівцями Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В. Г. Заболотного: зав. відділом обслуговування Лідією Коновал та бібліотекаром І категорії відділу соціокультурної діяльності Людмилою Рабчевською.

Читати далі (+ФОТО)

National Academy of Culture and Arts Management has joined Erasmus+ Community

According to the CMU Resolution # 153 of 15.02.2002 and CMU Resolution # 629 of 28.08.2013 regarding the publishing the information on the signing the grant agreement by the recipient of the International Technical Support (ITS) on its own website, we inform that NACAM will receive ITS in the form of a grant from the EU Erasmus program+ to implement the project "Academic Response to Hybrid Threats" (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP), valid from 15/11/2019 till 11/14/2022 and corresponding Grant Agreement #2013 / 001-00126/11/2019 was signed between Grant Agency EACEA and Project Grant Holder, University of Jyvaskyla, Finland.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти Академії будуть співпрацювати з Українським культурним фондом

27 листопада студенти кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ в рамках навчальної практики (керівник – доц. Кравченко А. І.) відвідали Український культурний фонд – державну організацію, що опікується підтримкою ініціатив у сфері культури і креативності в Україні з метою творення розвиненої екосистеми культури, яка уможливлює збереження національної культурної спадщини та породження нових сенсів і спільних цінностей у контексті актуальних світових тенденцій.

Читати далі (+ФОТО)

Денис Мельник взяв участь в популярному вокальному ток-шоу «X-фактор» 10 сезон

Студент НАКККіМ кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Денис Мельник ще на кастингу довів, що для участі у 10 сезоні він готовий на все. Хлопець розповів, що готувався не поспішаючи, бо вважає, що якщо себе розігнати – нічого хорошого не вийде.

Читати далі (+ФОТО)

Студенти-культурологи відвідали виставку гуцульської художниці в Мистецькому арсеналі

21 листопада студенти I курсу кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ провели чергове заняття з навчальної практики у музейному комплексі «Мистецький арсенал» (керівник – доц. А. І. Кравченко). 

Читати далі (+ФОТО)

Україно-австрійський науковий симпозіум

21-22 листопада у рамках Року культури «Австрія – Україна 2019» у Києві відбувся науковий симпозіум «Україна завтра – бачення кореалізму Фрідріха Кіслера як імпульс в архітектурі, мистецтві та суспільстві», організований Австрійською фундацією Фрідріха та Ліліан Кіслер, Посольством Республіки Австрії в Україні, КНУБА. 

Читати далі (+ФОТО)

Свіча пам'яті

27 листопада в читальній залі Наукової бібліотеки НАКККіМ пройшов захід, присвячений Дню пам'яті Жертв Голодоморів.

Читати далі (+ФОТО)

Академія на шляху до партнерства з оновленим Національним центром «Український дім»

Директор Центру міжнародної академічної мобільності НАКККІМ Оксана Мельничук та фахівець Центру Анна Бричка відвідали відкриття виставки сучасних художників «Медіазалежність. Українська версія», що проходить з 20 листопада до 12 грудня у Національному центрі «Український дім».

Читати далі (+ФОТО)

Професор Світлана Садовенко видала книгу зі старовинними колядками й щедрівками

Світлана Садовенко, доцент кафедри режисури та акторської майстерності, професор видала власний подарунковий збірник старовинних колядок і щедрівок «Радуйсь, земле, Коляда іде!». 

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ режисерської групи до свята Катерини

20 листопада відбувся творчий показ режисерської групи БСМ-11/9 3-го курсу (заочне відділення) з предмету «Режисура та драматургія обрядів» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович).

Читати далі (+ФОТО)

Тематична зустріч «В гостях у Терпсихори»

22 листопада у рамках співпраці НАКККІМ та спеціалізованої школи I-III ступенів № 265 з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу м. Києва відбулася тематична зустріч з старшокласниками «В гостях у Терпсихори», організована викладачами та студентами кафедри хореографії.

Читати далі (+ФОТО)

ТВОРЧІ ЗУСТРІЧІ З ВИПУСКНИКАМИ АКАДЕМІЇ. ДО 50-ТИ РІЧЧЯ НАКККІМ

18 листопада, в рамках 50-ти річчя академії, відбулася зустріч із випускницею НАКККіМ кафедри режисури та акторської майстерності з успішним режисером й організатором масштабних заходів, фестивалів і свят Світланою Шарій. Серед бажаючих перейняти досвід виявилися студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій, режисури та акторської майстерності. Адже, діяльність цієї людини настільки різноманітна, що охоплює як творчий, так і організаційний спектри роботи.

Читати далі (+ФОТО)

Майстер-клас з петриківського розпису на кафедрі дизайну середовища

20 листопада на кафедрі дизайну середовища для студентів І курсу гр. БДЗ-14-9 відбувся майстер-клас з петриківського розпису на тему: «Барви осені». Майстер-клас провела ст. викладач кафедри графічного дизайну, майстриня з петриківського розпису Олена Яковенко.

Читати далі (+ФОТО)

Грантова програма ЄС Еразмус +

НАКККіМ тісно співпрацює з національним ЕРАЗМУС+ офісом в Україні та є учасником грантових програм ЄС Еразмус +, зокрема за напрямом КА1 – навчальна мобільність. Програмою передбачено співпрацю з європейськими університетами для  обміну студентами, аспірантами, викладачами та співробітниками вищих навчальних закладів. 

Читати далі (+ФОТО)

Вихованці Академії мистецтв на майстр-класах у НАКККіМ

15 листопада на запрошення директора Інституту сучасного мистецтва Михайла Кулиняка до академії завітали учні Київської державної академії мистецтв імені М.І. Чемберджі, котрі навчаються за напрямом музичного мистецтва (по класу скрипка, бандура, гітара, флейта).

Читати далі (+ФОТО)

Валерій Сіверс, доктор філософських наук, професор НАКККіМ у студії UA: Радіо Культура

Модуль знань. Напередодні Всесвітнього дня філософії говоримо про сучасних філософів. Які теми вони обирають для діалогу з суспільством? Який вплив сучасні філософи чинять на розвиток наукового світу?

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Контакти
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Відділ кадрів та документозабезпечення:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: