Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ СПІЛКУВАЛИСЬ З КУЛЬТУРОЛОГАМИ

20 жовтня відбулась зустріч студентів, аспірантів і викладачів Інституту практичної культурології та арт-менеджменту з директором Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Оленою Фоменко.

Продолжить

СПІЛКУВАЛИСЬ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

19 жовтня в актовій залі Академії відбулась творча подія Інституту сучасного мистецтва. На зустрічі були присутні викладачі та студенти кафедри, а також директор Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Олена Фоменко.

Продолжить

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ!

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв вітає з ювілеєм проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктора педагогічних наук, доцента, заслуженого працівника культури України Степаненко Людмилу Михайлівну!

Продолжить

14 ЖОВТНЯ - СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА І ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти і друзі Академії!
Покрова Пресвятої Богородиці для всіх православних є одним з найбільш важливих релігійних свят, адже у цей день своїм Покровом Богородиця оберігає нас від лиха і негараздів. Українцям здавна притамана глибока любов, шана і благоговіння до Неї.

Продолжить

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ АКАДЕМІЇ «АСПЕКТИ СУЧАСНОГО ЛІДЕРСТВА» ВІДБУВСЯ У КАРПАТАХ

«НАКККіМ – це наша сила!» – саме цю фразу протягом трьох днів звідусіль могли чути місцеві жителі і туристи Закарпаття. І це не дивно, адже з 8 по 10 жовтня в селі Верхнє Студене Закарпатської області відбувався виїзний семінар-практикум Студентського самоврядування Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв «Аспекти сучасного лідерства».

Продолжить

ВІТАЄМО РЕКТОРА АКАДЕМІЇ ЧЕРНЕЦЯ ВАСИЛЯ ГНАТОВИЧА З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЗА ВИДАТНІ ЗАСЛУГИ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

29 вересня 2021 року Кабінет Міністрів України видав Розпорядження № 1174-р, відповідно до якого видатним науково-педагогічним працівникам довічно призначено стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Продолжить

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ МАЗНІЧЕНКО

8 жовтня 2021 року в Інституті дизайну та реклами на кафедрі дизайну середовища відбулась відкрита лекція з дисципліни «Візуальне проєктування» для студентів другого освітнього рівня (магістрів), першого курсу, групи МДЗ-022-21 зі спеціальності «Дизайн». Тема лекції — «Семіотичні основи проєктування. Лінії в дизайні та графіці».

Продолжить

МОЛОДІ ВЧЕНІ ЗУСТРІЛИСЯ З КЕРІВНИЦТВОМ АКАДЕМІЇ

7 жовтня відбулась традиційна зустріч Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАКККіМ з керівництвом Академії. Цього року вона проходила у змішаному форматі, що дозволило залучити до обговорення важливих питань якомога більшу кількість аспірантів.

Продолжить

ВІТАЄМО КОЛЕГ ІНСТИТУТУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА З ОТРИМАННЯМ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2021 року №1017 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» присвоєно вчені звання

Продолжить

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ З КЕРІВНИЦТВОМ АКАДЕМІЇ

6 жовтня відбулась зустріч Студентської ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв з Ректоратом і директорами Інститутів та їх заступниками. На початку зустрічі Голова Студентської ради Кароліна Заболотна доповіла, що головами студентських рад Інститутів нещодавно обрано Анастасію Лукінову (Інститут сучасного мистецтва), Анастасію Куманьок (Інститут дизайну та реклами) та Олексія Баранцева (Інститут практичної культурології та арт-менеджменту). Також визначено й очільників секторів, зокрема спортивним сектором опікуватиметься Анастасія Куманьок, інформаційним – Олександра Гвоздик, культурно-масовим – Дарина Морока.

Продолжить

В АКАДЕМІЇ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУЮТЬСЯ ЦІННОСТЕЙ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Загальновідомо, що академічна доброчесність базується на згоді усіх учасників академічного процесу дотримуватися правил та виконувати покладені на них обов’язки.

Продолжить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ І ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ: ЯК ПРИЙМАЛА ГОСТЕЙ АКАДЕМІЯ

У суботу, 2 жовтня, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв вперше у новому навчальному році відкрила двері для абітурієнтів та їх батьків. Інститут дизайну та реклами представив гостям виставку студентських і викладацьких робіт «Дизайн – синергія мистецтва та науки».

Продолжить

Студенти Інституту дизайну та реклами відвідали Скарбницю Національного музею історії України.

29 вересня студенти ІV курсу в межах освітнього курсу “Декоративно-прикладне мистецтво в дизайні середовища” відвідали експозицію Скарбниці Національного музею історії України та виставку “Пектораль – знахідка століття”.

Продолжить

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ В ERASMUSDAYS_2021

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв приєднається до святкування #ERASMUSDAYS 2021 15 жовтня 2021 року. Основним заходом Академії буде гра «Erasmus+ Personal Motivation – to Buid Your Future» присвячена перспективам та можливостям, що відкриває для здобувачів вищої освіти Erasmus+ програми та проєкти. Ознайомитися з заходом можна за посиланням: (https://www.erasmusdays.eu/event/game-erasmus-personal-motivation-to-build-your-future/ )

Читати далі

Співпраця з Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В. Г. Заболотного

Бакалаври першого, другого та третього курсів Інституту дизайну та реклами НАКККіМ довідались про екскурсію старших курсів до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, та забажали справедливості — теж відвідати бібліотеку.

Читати далі

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ!

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає з Днем народження завідувача кафедри мистецтвознавчої експертизи Академії, доктора мистецтвознавства, професора, Академіка Національної академії мистецтв України, Заслуженого діяча культури Польщі Федорука Олександра Касьяновича!

Шановний Олександр Касьянович, за Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами, а наші студенти мають честь навчатися та переймати досвід у найкращих, разом з Вами досягати професійних висот!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення і наснаги на нові звершення!

З величезною повагою і найкращими побажаннями колектив Академії!

СИНТЕЗ ВИКЛАДАЧА ТА СТУДЕНТА

22 вересня в галереї НАКККіМ було відкрито щорічну арт-виставку творчих робіт студентів та викладачів Інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв “Зв’язок поколінь”.

Читати далі

ПЕРША ЗІРКОВА ЗУСТРІЧ

Центр виховної та культурно-дозвіллєвої роботи НАКККіМ, в рамках проєкту “Зіркові зустрічі”, запрошує на надзвичайну подію - творчу зустріч з актором кіно та телеведучим Тимуром Аслановим!

Читати далі

В АКАДЕМІЇ ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

У зв’язку з великою кількістю кандидатів до Студентської ради НАКККіМ на базі Центру виховної та культурно-дозвіллєвої роботи створено новий орган студентського самоврядування - Кандидатский склад, до якого увійдуть ті кандидати, які не пройшли до основного складу Студрада. Кандидатський склад та Основний працюватимуть пліч-о-пліч задля спільної мети!

Читати далі

НАКККІМ ЗАПУСКАЄ ПРОЄКТ "ЗІРКОВІ ЗУСТРІЧІ"

З вересня 2021 року в НАКККіМ стартує проект “Зіркові зустрічі”, у рамках якого кожного місяця на здобувачів освіти чекають цікаві зустрічі та спілкування з відомими особистостями різних творчих галузей. Чекайте на анонс найближчих подій!

Читати далі

ДЕБАТИ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛІВ СТУДЕНТСЬКИХ РАД ІНСТИТУТІВ

21 вересня, напередодні виборів до Студентської ради НАКККіМ, відбулись дебати кандидатів на посаду голів Студентської ради Інститутів, в яких взяли участь студентка Інституту сучасного мистецтва Анастасія Лукінова, студентка Інституту дизайну та реклами Куманьок Анастасія та студенти Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Косован Андрій та Баранцев Олексій.

Читати далі

НА «АЛЕЇ ЗІРОК» ЗАСЯЯЛА ІМЕННА ЗІРКА ІВО БОБУЛА

18 вересня на «Алеї Зірок» у Києві було увічнено імена людей, які внесли значний вклад в історію сучасної української культури. Серед них – народний артист України, завідувач кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, професор Іван Васильович Бобул.

Читати далі

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02