Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
(044) 288-80-81
понеділок-п'ятниця 09:00-18:00

ПРИСВОЄННЯ ВЧЕНИХ ЗВАНЬ ТА НАУКОВИХ СТУПЕНІВ

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 01.02.2018 № 89 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 1 лютого 2018 року» науково-педагогічним працівникам Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв присвоєно вчене звання доцента – Чечелю Олегу Миколайовичу доцента кафедри публічного управління та гуманітарних наук, а також затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Д 26.850.01 при Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України про присудження наукового ступеня кандидата мистецтвознавства Самаї Тетяні Вікторівні, 26.00.01 «Теорія та історія культури» та Сороці Івану Івановичу, 17.00.02 «Театральне мистецтво».

ПРОМОАКЦІЯ ВАЖЛИВОЇ ДЛЯ КУЛЬТУРИ ПРОФЕСІЇ МИСТЕЦТВОЗНАВЦЯ-ЕКСПЕРТА

Екпертна діяльність у галузі культури і мистецтв є важливою складовою у забезпеченні збереження культурного простору та культурної спадщини. Вагоме слово експерта важливе при вирішенні складних питань розвитку міст та громад на основі потенціалу культурної спадщини, при дослідженні автентичності культурних цінностей та при визначенні статусу пам'ятки культури і об'єкту мистецтва.

Читати далі (+ФОТО)

КАФЕДРА КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ ПРОВОДИТЬ КУРСИ З АРТ-ТЕРАПІЇ

Кафедра культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв проводить курси з арт-терапії (2-й цикл) "ПСИХІЧНІ БЛОКИ ПОЗАСВІДОМОГО" під керівництвом доктора мистецтвознавства, професора Побережної Галини Іонівни. По закінченню арт-терапевтичних курсів слухачі отримають сертифікат визначеного зразка.

Читати далі

Святкування дня рідної мови в Науковій бібліотеці

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.

Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» – звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

Читати далі (+ФОТО)

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ АРТ-МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ІВЕНТ-ТЕХНОЛОГІЙ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАЛАЦІ МИСТЕЦТВ «УКРАЇНА»

Національний Палац Мистецтв "Україна" для студентів кафедри арт-менеджменту та івент-технологій НАКККІМ на сьогоднішній день став найбажанішим місцем майбутньої роботи...

Читати далі (+ФОТО)

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

Доктор філософських наук, професор кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ Валерій Анатолійович Сіверс 17 лютого відзначив свій ювілей.

Валерій Анатолійович у 1987 р. захистив дисертацію «Особливості формування моральності в процесі зміни характеру праці при соціалізмі» на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю «етика»...

Читати далі

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ МИСТЕЦТВОЗНАВЧОЇ ЕКПЕРТИЗИ

Із призначенням дружини Президента України Марини Порошенко главою Українського фонду культури у суспільстві виникла дискусія щодо її культурологічної освіти. Марина Порошенко закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала фах мистецтвознавця-експерта. У ці дні нова плеяда дослідників культурної спадщини захищає свої магістерські роботи.

Читати далі (+ФОТО)

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

На кафедрі культурології та інформаційних комунікацій 14 лютого відбувся захист робіт студентів денної форми навчання за освітнім ступенем "Магістр" зі спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". Щиро вітаємо наших магістрів!

Читати далі (+ФОТО)

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ В ІНСТИТУТІ ДИЗАЙНУ ТА РЕКЛАМИ

В Інституті дизайну та реклами 14 лютого 2018 року відбувся захист магістерських робіт. Магістранти кафедри графічного дизайну презентували актуальні проекти різної тематики: рекламно-поліграфічну продукцію для профорієнтаційної роботи в школах, екологічну соціальну рекламу, екологічний календар, дизайн книг фахового спрямування, комплексну рекламу для української фармацевтичної компанії.

Читати далі (+ФОТО)

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ

Друзі, чи знали ви, що 14 лютого – це не лише День усіх закоханих, а й Міжнародний день дарування книг? Саме так.

Тож з нагоди обох свят, приурочених коханню та книгам, кафедра арт-менеджменту та івент-технологій приєдналася до святкування.

Читати далі (+ФОТО)

Унікальна мистецька подія

Лауреат міжнародних конкурсів Туріна Олена Андріївна та студентка ІІІ курсу кафедри естрадного виконавства НАКККіМ Вікторія Падалко, взявши участь у найтривалішому вокальному марафоні Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Підкори сцену - 2018", на який було зареєстровано 258 представників з різних країн, внесли свої імена до Національного реєстру рекордів України.

Читати далі (+ФОТО)

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

В Інституті практичної культурології та арт-менеджменту на кафедрі арт-менеджменту та івент-технологій 12 лютого відбувся захист робіт студентів денної форми навчання за освітнім ступенем «Магістр».

Члени екзаменаційної комісії відзначають високий рівень підготовки робіт, що цілком відображає результат багаторічної та плідної роботи кафедри як у науковій, навчальній, так і дослідницькій сферах.

Читати далі (+ФОТО)

Міжнародна співпраця із Китаєм

Міжнародна діяльність Академії є визначальною у налагодженні та розвитку співробітництва з освітньо-науковими, навчальними закладами інших країн, інвестиційними фондами, а отже, прискорює інтеграцію і входження як у європейський так і світовий загальноосвітній простір. Активізація цієї роботи створює умови для укладання у майбутньому угод про співробітництво між НАКККіМ та вищими навчальними закладами інших країн світу. 

Зокрема, міжнародна зустріч представників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та делегації Китайської Народної Республіки відбулася 25 січня 2018 року в Академії. Цього дня, на запрошення Директора Інституту сучасного мистецтва Кулиняка Михайла Андрійовича, Академію відвідала велика делегація із китайського регіону Внутрішня Монголія. Гості з великим інтересом оглянули дизайнерські майстерні, зали для хореографії, навчальні класи для занять виконавським мистецтвом і аудиторії. Після цього відбулися переговори щодо напрямів можливої співпраці.

Читати далі

Міжнародна співпраця із Республікою Польща.

Міжнародна зустріч представників Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та польських вищих навчальних закладів відбулася 25 січня 2018 року в Академії. З української сторони в переговорах взяли участь Перший проректор з науково-педагогічної роботи Іванов Сергій Віталійович, Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Литвин Сергій Харитонович, Директор Центру міжнародної академічної мобільності та інтеграційних проектів Чечель Олег Миколайович. Польську делегацію очолював Директор Інституту гуманістичних наук у Вищій Школі імені ротмістра Вітольда Пілецького в Освенцимі (Республіка Польща), пан Гжегож Гризек. 

Читати далі

НОВА ДИСЦИПЛІНА НА КАФЕДРІ ДИЗАЙНУ СЕРЕДОВИЩА

На кафедрі дизайну середовища створена нова дисципліна для дизайнерів – «Візуальне проектування». Розділами дисципліни є зорова свідомість, дух місця, дух часу, метафора, семіотика, лінія, форма, силует, колір, структура в дизайні та інші. Використанню просторових структур присвячені книжки архітектора Вячеслава Колейчука, якими збагатився навчально-методичний центр Інституту дизайну і реклами. Серед геніальних ідей, про які іде розповідь, є винаходи з використання біоніки в дизайні професора кафедри дизайну середовища Олексія Лазарева. Чекаємо всіх бажаючих познайомитися з унікальною колекцією літератури з дизайну в нашому центрі.

Читати далі (+ФОТО)

Другий творчий показ групи РМ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року о 13 годині відбувся другий творчий показ студентів-режисерів 4-го курсу групи РМ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Тематикою постановки став передноворічний кастинг-відбір на звання найкращого ведучого, який може проводити новорічні корпоративи та вечірки. З обов’язками загальної ведучої програми успішно впоралась Аліна Шевчук. Найбільш вдалі виступи показали: Віталія Горова, Анна Шевлякова, Дар’я Зібіньова та Владислав Демещенко.

Читати далі (+ВІДЕО)

Творчий показ групи РМ-14 «Уривки з улюблених кінофільмів»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року об 11 годині відбувся творчий показ студентів-режисерів 4-го курсу групи РМ-14 з предмету – «Режисура масово-розважальних програм і свят» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Темою постановки стали режисерські номери студентів, об’єднані загальною тематикою «Уривки з улюблених кінофільмів», які подобаються саме нашим студентам. У якості ведучих показу успішно виступили Іван Андрейченко та Ірина Дуденко. А найбільш вдалі роботи із усіх показали студенти: Віталія Горова, Єгор Водяхін, Владислав Демещенко та Анна Шевлякова.

Читати далі (+ВІДЕО)

Урочисте відкриття Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» (Другий тур) 19 грудня 2017 року в Культурологічному центрі Українського товариства охорони пам’яток історії та культури у галереї «Печерська».

Співголова Оргкомітету – професор Антонович Євген Антонович – завідувач кафедри дизайну інтер’єру і візуально-інформаційного середовища, голова Науково-методичної комісії з дизайну Міністерства освіти і науки України, член правління Спілки дизайнерів України (голова секції з дизайн-освіти), член правління Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.

Читати далі (+ФОТО)

Творчий показ групи АВ-15 з предмету «Ведучий обрядових свят»

В актовій залі НАКККіМ 19 грудня 2017 року о 13 годині відбувся творчий показ студентів-акторів 3-го курсу групи АВ-15 з предмету «Ведучий обрядових свят» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). В основі сюжету даної творчої роботи стали українські заручини – ретрансляція народних обрядодій з вкрапленнями сьогоднішніх реалій: відганяння біди від хати, знайомство батьків молодих у хаті молодої, обмін срібних обручок, троєкратний посад, вручення молодого молодій спеціальних чобіт та кульмінаційною стравою обряду – сирним тортом, спеченим молодичкою у формі серця.

Читати далі (+ВІДЕО)

Творчий показ групи АВ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс»

В актовій залі НАКККіМ 18 грудня 2017 року о 17 годині відбувся творчий показ студентів-акторів 4-го курсу групи АВ-14 з предмету «Мистецтво ведучого і конферанс» (викладач – професор, Заслужений працівник культури України Матушенко Валерій Борисович). Сюжетом даної творчої роботи постало вирішення риторичного питання – «Чи є акторський талант у студентів групи АВ-14?» За результатами творчого показу та за оплесками присутніх глядачів можна стверджувати, що у наших студентів групи АВ-14 є справжній талант. Особливо хочеться виділити виступи наступних студентів: Петра Сташенка, Валерію Гашибоязову, Павла Єфтемія, Вікторію Желібу, Анастасію Броновицьку, ведучого програми Максима Лаврика та режисерську групу у складі - Анна Шевченко і Вікторія Овчаренко.

Читати далі (+ВІДЕО)

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 19 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

Відбулося засідання Вченої ради Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На початку засідання ректор Академії, професор Чернець В.Г. нагородив грамотами та подяками Академії Кулиняка М.А., Вантуха М.М., Корисько Н.М., Хоролець Л.І., Корінця З.М., Мрикоту В., Шелудько К., Середюк А., Водяхіна Є., Демещенко В., Зібіньову Д., Стесенко В., Круценко С.І., Малюховича А.М., Волошина А.А., Морозова В. за організацію та успішне проведення ІІ творчого звіту Академії.

Читати далі (+ФОТО)

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

В Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася благодійна акція, до якої долучилися і наші студенти. 

В акції брали участь студенти різних університетів Києва. Кожен з присутніх мав змогу створити незабутні подарунки для дітей.

Читати далі (+ФОТО)

Звітний перегляд з рисунку та живопису в Інституті дизайну та реклами

В Інституті дизайну та реклами на кафедрі графічного дизайну та реклами з 12 грудня відбувалися звітні перегляди студентських робіт з рисунку та живопису.

Завдання протягом семестру для студентів 1 курсу з дисципліни «Рисунок» полягало у поступовому ускладненні натурних постановок: від простих геометричних форм (куб, циліндр, куля) до більш складних композицій з предметами побуту, драпіруванням тощо. Також програмою передбачено поступове урізноманітнення технічних засобів – від звичайного олівця до застосування техніки туш і перо, використання м’яких матеріалів: вугілля, сепія, крейда, пастель. Студенти спочатку опановували техніку лінійно-конструктивного рисунку, переходячи до вивчення тонового рисунку з виявленням об’єму предметів, освітлення та фактури матеріалів. Вони виконали завдання зі стилізації натюрморту або його декоративного вирішення.

Читати далі (+ФОТО)

У НАС ВСІ ВДОМА

Напередодні святкування Всеукраїнського дня студента в Академії керівних кадрів культури і мистецтв було представлено режисерську роботу студента 3 курсу - Віталія Щербини, під керівництвом Володимира Толубко "У нас всі вдома".

Вистава справила неабияке враження на глядачів. Зала була переповнена студентами та викладачами.

Приголомшлива робота вразила кожного присутнього та подарувала масу позитивних емоцій.

Читати далі (+ФОТО)

Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15,
м.Київ, 01015, Україна
Ви можете отримати інформацію щодо вступу в Академію за тел. (044) 288-80-81
Понеділок-п'ятниця 09:00-18:00
Корисна iнформацiя
Інститут практичної культурології та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Інститут дизайну та реклами:
(044) 280-27-02
Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81
Факс: (044) 280-92-09
Канцелярія:
(044) 280-92-09
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ми в соцiальних мережах: