Національна академія
керівних кадрів культури
і мистецтв

Обговорення проєкту ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн середовища» на розширеному засіданні кафедри дизайну середовища

30 квітня 2021 року відбулось розширене засідання кафедри дизайну середовища, Інституту дизайну та реклами НАКККіМ з приводу обговорення проєкту ОСВІТНЬО–ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «Дизайн середовища» Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 022 «Дизайн», галузі знань 02 «Культура і мистецтво», кваліфікація: дизайнер середовища.

Продолжить

ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА З ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі друзі! Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом Великоднем!

Великдень – це свято любові, добра та відродження. Це день, який сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

Продолжить

ОНЛАЙН ЗАЛІК-ЗАХИСТ З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Студенти кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа 28 квітня склали онлайн залік-захист з переддипломної практики.

Продолжить

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР КАЗОК-ПРИТЧ ФЕЛІКСА КРИВІНА

22 квітня 2021 року в онлайн-мережі «Google Meet» відбувся творчий показ студентів 2-го курсу акторської групи БСМ12-9 кафедри режисури та акторської майстерності з дисципліни «Сценічна мова». Підготувала і організувала показ викладач Шлемко Ольга Дмитрівна, кандидат мистецтвознавства, професор, заслужена артистка України.

Продолжить

Конференція-зустріч робочої групи кафедри графічного дизайну зі стейкхолдерами

23 квітня на базі Інституту дизайну та реклами НАКККіМ відбулося професійне обговорення проєкту освітньо-професійної програми І (бакалаврського) рівня вищої освіти бакалавра спеціальності 022 “Дизайн” спеціалізації “Графічний дизайн”.

Продолжить

26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ І МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ ТА КАТАСТРОФ

«26 квітня 1986 року о 1-23-47 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що на 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 році», – так описував ці жахливі події у своїй статті «Чорнобильська катастрофа» Володимир Лук’янюк.

Продолжить

ВІТАННЯ З ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Колектив Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв щиро вітає директора Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, кандидата педагогічних наук, доцента Дичковського Степана Івановича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора культурології (спеціальність 26.00.01 ˗ теорія та історія культури)

Продолжить

26 квітня – День пам'яті Чорнобильської трагедії

Студенти кафедри арт-менеджменту та івент-технологій провели День Вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії, створили історії – родинний спогад про Чорнобиль та інформаційні плакати:

Продолжить

Засідання конкурсної комісії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

20 квітня 2021 року під головуванням першого проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Телячого відбулося засідання конкурсної комісії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Продолжить

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ "АРТ-РЕЗИДЕНЦІЇ В СИСТЕМІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА"

За ініціативою студентів кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ - Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв стартувала креативна онлайн-подія!

Продолжить

VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців на тему: "ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО, БІБЛІОТЕКОЗНАВСТВО: ІСТОРІЯ, СУЧАСНІСТЬ, ПЕРСПЕКТИВИ"

21 квітня 2021 року в режимі онлайн у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи», організована кафедрою культурології та інформаційних комунікацій.

Продолжить

NAMSCA project continues highlighting the WARN project goals

On April 16, 2021, the representatives of the NAMSCA (NACAM) project team presented the main goals, tasks and results of the project WARN «Academic Response to Hybrid Threats» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP) within the International scientific and practical conference «Development of Artistic and Creative Personality by Means of Various Types of Arts».

Продолжить

Дискусія "Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво"

15 квітня 2021 року докторант НАКККіМ, кандидат філософських наук, доцент Сергій Русаков разом з здобувачами факультету філософії і суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова та кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККiМ організували та успішно провели дискусію "Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво".

Продолжить

ІІ Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло»

1-3 квітня 2021 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло», за підтримки Управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради та Кам'янець-Подільського міського Будинку культури.

Продолжить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАФЕДРИ КУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

15 квітня 2021 року завідувач кафедри культурології та інформаційних комунікацій та студентки 3-4 курсу Дорошенко Тетяна та Бурлака Ангелина інформували майбутніх абітурієнтів зі шкіл Білої Церкви щодо умов вступу в НАКККіМ.

Продолжить

Міжнародна науково-практична конференція на на тему "Розвиток художньо-творчої особистості засобами різних видів мистецтва"

16-17 квітня 2021 року відбудеться он-лайн міжнародна науково-практична конференція на тему "Розвиток художньо-творчої особистості засобами різних видів мистецтва".

Продолжить

Відкрита лекція на тему: "Класифікація інформаційних продуктів і послуг з переорієнтацією на сервісність обслуговування"

Сьогодні 13.04.2021 відбулася відкрита лекція професора кафедри культурології та інформаційних комунікацій Загуменнної Віри Вікторівни на тему: "Класифікація інформаційних  продуктів і послуг з переорієнтацією на сервісність обслуговування

Читати далі

БІЛЯ ВИТОКІВ «ГІБРИДНИХ ВІЙН»: НОВЕ НАУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

День відкритих дверей на кафедрі дизайну середовища

8 квітня в Інституті дизайну та реклами кафедрою Дизайну середовища було проведено День відкритих дверей. До цієї події було відзнято відео. Майбутні абітурієнти та батьки мають можливість поспілкуватись з в.о.завідувача кафедри, доцентом Мазніченко О.В., з методистом кафедри Петроченковою В.А. та з відповідальним секретарем приймальної комісії Федончук А.А. та отримати відповіді на актуальні питання щодо вступу та навчанню, правил прийому та умов проведення творчих випробувань, переваг навчання в НАКККіМ тощо.
Контактні дані, відповідальних людей готових відповісти на всі ваші запитання:
068-784-49-27 — Ангеліна Анатоліївна Федончук, відповідальний секретар приймальної комісії відповість на всі технічні питання!
0679692607 — Вікторія Анатоліївна Петроченкова, методист кафедри дизайну середовища відповість на всі питання!
0509412167 — Олена Володимирівна Мазніченко, в. о. зав. кафедри дизайну середовища відповість на всі питання стосовно навчального процесу!
Номер телефону кафедри — 044- 280- 45- 54

Відео: https://fex.net/uk/s/so6s8aa

Наказ ректора "Про облік виконання студентами завдань самостійної дистанційної роботи з навчальних дисциплін у період дії обмежувальних заходів"

Про невідкладні заходи щодо запобіганню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-l9, спричиненої коронавірусом SARS-CoY-2

Науково-методологічний семінар кафедри культурології та інформаційних комунікацій на тему «Практика одомашнення образу в концепції Г. Бьома»

19 березня відбувся науково-методологічний семінар на тему «Практика одомашнення образу в концепції Г. Бьома» для здобувачів вищої освіти третього науково-освітнього рівня докторів філософії спеціальності 034 «Культурологія».

Читати далі

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА АКАДЕМІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

23 березня у залі вченої ради НАКККіМ відбулася зустріч проректорів Академії з представниками Студентської ради. Захід відбувся за участі: Телячого Юрія Васильовича - новопризначеного першого проректора з науково-педагогічної роботи, Степаненко Людмили Михайлівни - проректора з науково-педагогічної та виховної роботи та Студентської ради Академії.

Читати далі

Відкрите практичне заняття на кафедрі дизайну середовища з дисципліни "Комп'ютерне проєктування"

15 березня в Інституті дизайну та реклами на кафедрі дизайну середовища відбулось відкрите практичне заняття з дисципліни «Комп’ютерне проєктування» для студентів четвертого курсу групи БДЗ-13-7.

Читати далі

         logo                    
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв 

Ми в соцiальних мережах:

Контакти
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м.Київ, 01015, Україна
Приймальна ректора:
(044) 280-22-82
Інститут практичної культурології
та арт-менеджменту:
(044) 280-94-12

Центр неперервної культурно-мистецької освіти:
(044) 280-34-04

Відділ кадрів та документо-
забезпечення:
(044) 280-92-09
Інститут сучасного мистецтва:
(044) 280-91-84
Приймальна комісія:
(044) 288-80-81,
(068) 784-49-27,
Факс: (044) 280-92-09
Отримати інформацію
щодо вступу в Академію
пн-пт 09:00-18:00
Антикорупційний уповноважений:
(044) 280-02-57
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Інститут дизайну
та реклами:
(044) 280-27-02